PvE Sunucularındaki Geçiş Süresi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ƘƖ̇ƝƓƖ̇Ʀ tarafından 6 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PvE den pvp ye geçişte süre getirilsin mi

1. PvE den PvP ye geçişte süre getirilsin

55,0%
  2. PvE Kalksın

52,5%
  3. PvE den memnunum süre getirilmesin

30,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. PvE den PvP ye gecerken oyuncu battıktan sonra pvp olarak doğmasını istemekteyiz 30 dk boyunca pve ye geçilmesin.Bunun nedeni serverimizde pve den dolayı bir cok oyuncumuz oyunu bıraktı veya server deyiştirmek zorunda kaldı sonucta savaşamıyacaksak neden bu oyunu oynuyoruz.oyun amacında savaşmak var.Saygı ve Sevgilerimle

excutioner*K* bunu beğendi.
  2. bilal53

bilal53 User

normalde pvp modu batana kadar 20 dk boyunca savaşamyınca kapanıyordu adam seni batırıyor çıkış giriş yapıyor pve dönüyor bari bu bugu kaaptın..

3. pve serveri yüzünden oyuncu kalmadı serverimizde süre getirilse iyi olur en azından

4. pve ye süre getirilmeli

5. O servere bile bile basladiniz yapacak bisi yok iyi oyunlar arkadaslar

6. Servera başlarken biliyordunuz paketler ucuz ve kolay fulleniyor diye geçtiniz şimdide pve modunun kalkmasını istiyorsunuz.Ee normal serverlarda size çıkan uygun ve avantajlı paketler çıkmadı uygun ve ucuz paketleri çekip normal serverde oynamak istiyorsunuz haksızlık olur bu.Pve modu sonrada getirilse haklıydınız ama siz o servera başlarken bunu bilerek başladınız o yüzden haklı göremiyorum sizi arkadaşlar.

7. -DESTAN-

-DESTAN- User

pve bozan savasmak istiyen oyuncudur pve kalksın demiyorum fakat serverde savaşmak istiyenlere biraz saygı duyulsun istiyoruz.pve bozduktan sonra en az 30 dk pvp acık gezsin oyuncu savaşların tadını cıkaralım en azından.iyi çalışmalar

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  8. Arkadaşlar bu tarz yorumlar mantık açısından biraz zayıf yorumlar. Biz oraya başlarken oranın pve olduğunu bilmemiz herhangi bir geliştirmenin olmayacağı anlamına gelmiyor. Ben pve nin kalkmasını istemem ama pvp moduna geçen birisi çıkış giriş yapınca pve ye geçmiş oluyor bu istemediğim şey. Sizin yorumlarınıza gelecek olursak, siz de bu oyunda arada sırada buglar olduğunu biliyordunuz ve yine de başladınız. O zaman buglardan yararlananlardan karları geri çekilmesin. Adminler tanıdıklarının gemilerini doldursun. Böyle bir mantık yok arkadaşlar. Oyun her zaman gelişmeye açık olmalı.

9. Ne alaka oyuna başlarken 1 tane kanıt göster bu oyunda bug vardır diye.Oyuna başlarken bu oyunda açık bug olacağını kimse bilemez ki bunlar bilinçli yapılmıyor adı üzerinde hata he düzeltemiyorlar orası ayrı ama sizin server açılırken ilk foruma böyle bir server açalım mı ? oynar mısınız diye soruldu.o yuzden açıldı o server o sistem üzerine kuruldu sen geliştirme değil sistem değişssin istiyorsun.ee o servere öze çok uygun ve avantajlı paketler çekip sonrada pve özelliği kalksın demek diğer serverlera haksızlık olur.He çıkarsınlar orada çıkaralan paketleri bize evy o zaman birşey demem.Ki ayrıca bugdan yararlanan admin tarafından doldurulan gemiler geri çekilmesin diyorsun o nasıl mantık :D ve ne alaka onlar haksızlık bazı kişilerin görevini kötü kullanmasıyla alakalı sizinki ise bak bu server böyle bunu kabul et ve öyle başla deniliyor sende evet diyip başlıyorsun.He ama sen ilerde nasıl olsa kaldırırlar diyip uyanıklık düşünmüş olabilirsin ama hesapların tutmadı diyelim ki hiç sanmıyorum pve özelliğinin kalkacağını daha öncede diyorlardı forumdan bu özellik kalkmıcak diye açıklama yapmışlardı

10. Ben ne diyorum sen ne diyosun...
    Yazdıklarımı iyi okursan pvp olmasını istemediğimi görürsün.
    Doldurma gemileri boşaltmasınlar da demedim.
    Global 6 ya da paket çıkmıştı.
    Aynı şekilde öfkeli bir şekilde konuşursan cevap vermeyeceğim.

11. Shady!x

Shady!x User

Aynene beyler gemiler çok kolay fulleniyor size katılıyorum 7 bin tl 'ye 450 acı sadece gl7 fullenir boş konuşmakta ustasınız başka hiçbişey değil :D

12. matoistr23

matoistr23 User

gl7 de oyun pazarında inciyle acı verici satıyorlar bilmiyor musunuz beyler xD

Shady!x bunu beğendi.
  13. Halen inat ediyorsunuz. Sizden başka konu açan yok bu fikir değil, zorbalıktır! Şuan yeterince PVP'yi genişlettiler az forumu takip etseniz anlayacaksınız. Siz sadece kendi menfaatiniz için çırpınıyorsunuz.

14. Shady!x

Shady!x User

İnat ediyoruz çünkü biz oynuyoruz bu serverde, bizden başka konu açanlar var burası global tr değil ,PVP genişlettirler ama konuyla alakasız şekilde genişleşttirler forumu senden daha çok takip ediyorumdur. Kendi menfaatimizi düşünmüyoruz düşünüyor olsak tamamen kaldırın deriz sadece açanlar 30dk kapatmasın diyoruz.

Benim anlamadığım sizi niye bu kadar alakadar ediyor sen başka server oyuncususun
    Cidden komiksiniz ve sinir bozucu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2019
    matoistr23 bunu beğendi.
  15. Alakasız genişlettiler diyorsun? İlk açıldığında global 7 tılsımlar ''PVE'' sonra senin gibiler çıkıp biz düşmanla kasılmak istemiyoruz dediniz ''PVP'' oldu. Adalara çekici atıyoruz adamlar pve halinde çekiciye vuruyorlar boşa emek veriyoruz dediniz ''PVP'' oldu madem bu kadar bağıracan deki özel bir item çıkarın bende para bol istediğim gemiye atayım ''PVP'' olsun dimi :) Global amerika oyuncusuyum

16. PvP ye süre getirilmesi oyunu bırakan arkadasları tekrar oyuna bağlıyacaktır.çoğu arkadasımız oyunu savaşların zevksiz olduğundan oyunu bıraktı.ve pvp acılınca simgesi gemiden büyük görsellik namına bir sey kalmıyor oyuncuları tıklayamıyoruz.iyi çalışmalar inşallah bu yazdıklarımız kaide alınır.

17. ALPERTUNGA

ALPERTUNGA User

PvE yi kaldırmayacaksanız bari 30 lvl üzeri pvp olsun savaş mayı unnutuk resmen...

18. savasacak gülle cıkıyormu kı savasalım