Rakiplere Karşı Nasıl Etkili Olabilirim?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ALPEREN-TR tarafından 29 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ALPEREN-TR

ALPEREN-TR User

slm beyler 5 senedir ara vermistim oyun degismis yaklasik 6 aydir oynuyorum gemiyi doldurmaya basladik benim sorum rakiplere karsi nasil etkili olabilirim 360 tane top var gemim ful sayilir npc lere karsi saglam sistemi degistirip rakiblere karsi saglam yapmam lazim ihtiyaclari tecrubeli abilerim yazarsa sevinirim simdiden yorumlariniz icin tesekkurler

2. ALPEREN-TR

ALPEREN-TR User

moderator lutfen kapatin konuyu bari .rakibe ogretmek istemiyorlar arkadaslar korktular

3. Trabzonluu

Trabzonluu User

Oyunun Sezon sistemindeki görevleri yaparak oradan verilen top ve ödüllerle toplarını geliştirebilirsin ve ana sayfa da çıkan acı verici 5.seviye paketlerini alıp toplarını geliştirebilirsin aldığın 5.seviye acı verici topları uçurum haritasını bitirip oradan gelen toplarla 6.seviye yapıp top hasarını ve doldurma süresini geliştirebilirsin.
    Kaçınma ve isabet Pet taşlarını da yükseltmen rakip ile olan savaş durumlarında işine yarayacaktır.
    Sezon sistemi hakkında bilgileri ve diğer merak ettiğiniz şeyleri de forumda bulabiliyorsunuz iyi oyunlar umarım faydalı olur.

ALPEREN-TR bunu beğendi.
  4. pekı kasılırken kullanılması gereken pet tasları nedır

5. Selam,

Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.