Saçma Güllesi Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve Kaiツ tarafından 8 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kaiツ

Kaiツ User

Konu başlığından anlayacağınız üzere saçma yani.

Etkinlik geliyor saçma güllesi fazladan hasar veriyor ama ben o gülleyi satın alacak kadar bp kasmadığım için alamıyorum. Ee bizim savasmaya hakkımız yok mu o zaman sadece ortalıkta dolaşıp batmak için mi girecez oyuna? En azından bu etkinlik her geldiğinde bp gözetmeksizin herkese 200-300k alabilecek imkanı verin. Her etkinlikte ekstra hasar veren gülleler pazarda satılıyor bunuda etkinlik süresince pazara eklerseniz sevinirim.

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  2. Selam,

Size o gülleyi sıkanlarda savaş puanı yaparak aldılar. Bu etkinliğin özelliği bu zaten.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Nisan 2019
  3. Kaiツ

Kaiツ User

Anlıyorum evet o gülleyi almak için bp kasmak gerekli ama, en azından etkinlikte cüzi bir miktar satarsanız bizde savaşır bp kasarız. belli bir puan kasınca satışa sunuluyor zaten, biz sınırsız alalım demiyorum. Hiç olmadı 100k satışa koyun ki bizde kum torbası gibi ortalıkta dolasmayalım.

4. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Emek verip BP kasıp bu gülleye sahip olan arkadaşlar biz niye bu kadar uğraştık demezler mi?İlerleyen zamanlarda belki fakat şuan için söz konusu değil.

Saygılarımla.

5. bu kadar insan emek verdi ve bu bpyi ugraşıp kastı bu gülle ve benzeri gibi özellikler verdigi için herkes hergün emek veriyor sizde biraz ugraşırsanız zaten çok zor bi puan degil kasılabilir yani ve şuan zaten etkinlik sandıklarından çıkmakta sandık toplayarak 100 bin yapabilirsiniz iyi oyunlar eskiden buda yoktu şuan zaten bpsi olmayanlar için böyle bir avantajda sunulmuştur.