Seafight Kupası 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan Seafight Kupası Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. başlasa da oynasak

3. neden başlamıyor ne zaman başlayacak bilginiz var mı?

4. S_m_R

S_m_R User

sınırlı gülle mantığını anlamış değilim 1 ay etkınlık var 1 gunde gulleleri bitirip pc kapatmak lazım bu etkınlıklerde

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. görev alacağımız yer neresi yok ki

6. Yine berbat etkinlik sağolsun seafight

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. 17 Haritasındaki Efendi den ve ya sol tarafında bulunan limanda bulunan Efendi den alabilirsiniz görevinizi.

8. Etkinlik Rezalet!!!
    Karaborsa çok kötü değişmesi lazım
    Savaşcı yıldız şansa bağlı sonsuzluğun parçası yerine kemik çıkıyor
    Npcler sayısı artırılmalı
    Sandıklardan mum kış ışığı filan ne alaka??? Böyle bir açıklamada varken
    (Sandıklarda neler var?
    Etkinlik sandıklarında pek çok işe yarar eşya bulunur. Futbol cephanesi, Aslanyürek, Kana Susamışlık, Durdurulamaz, Triton'ın Cömertliği, Mojo gibi.)
    Sandıklara sonsuzluğun parcası eklenebilir.

[hayaletajan] bunu beğendi.
  9. karaborsa rezalet. etkinlik gemileri rezalet. onları keseceğime drakir klert keserimi daha karlı. hemde daha kolay bulunuyor. bunun etkinilk olduğundan eminmisiniz ?

10. 13.06.201812:00 Öğle22:00
    tahmin yapamıyorum nerden yapacagız tahmini

ayrıca oyun cok donuyor kitleniyor.

11. gram zevk alınmıcak bir oyun oldu etkinlikleri bekliyoruz gram zevki olmayan etkinlik nasıl olucak bilemmiyorum benim gibi oyuna bagımlı olan birisini bile bıktırdınız.

12. oyunda bir sürü hata var zaten etkinlikg emilerini bulamıyoruz cok az. ayrıca bu futbol macı hatalı. beyaz takımdın kırmızı cembere gol attım 6 tane saydı hepsini. kırmızıt akım oldum beyaz cembere gol atıyorum saymadı rakibe saydı. kırmızı cember var gemimde beyaz a atınca saymıyor rakibe saydı kendi kaleme gol atınca sayıyor. ayrıca oyunda 4 beyaz 2 kırmızı oyuncu oldu bozuk bu sistem

birde futbol etkinliginde hile kullanıyorlar 2. gemileriyle oyuna giiş yapılıyor engel olun.

13. siz bu betayı neden açıyorsunuz? madem bu kadar hata olacaksa eventte event güllesi bile sınırlı

14. sonsuzluk parçası kazanma şanşı nedir ya insanlarla dalga gecmeyin yahu onlarca gemi ekstim cıkmıyor bu parça ayıptır bununlamı uğraşacaz

miço icin 60 parca bu etkinlik 6 ay sürse bu şanşla cıkmaz 60 parça tamamen saçmalık
    1 ışık için 2 parça gemiler 300 ışık

1 ogoun 10 parça
    1 kayıp aşk 10 parça güldürmeyin insanı yöneticilerinize söyleyin memnun değiliz.

savaş yıldızının verdiği inci ele gecirmede dahil 1900-2100 arası harçadığımız gülle 2844 gülle gidiyor bin gülle 900 inci al gülle kes gemi inci falan kalmaz sıfır.
    haritalarda npcler cok az adalet balyozu hala bulabilmiş değilim

15. -EMİCE61-

-EMİCE61- User

Sayın Admin oyun ekranında olan bayrak işaretini buffların oraya koyabiliriz çok kötü duruyor veya daha küçük yapabiliriz

[hayaletajan] ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  16. OutLaw_07

OutLaw_07 User

Lütfen bir daha böyle bir etkinlik yapmak için bu kadar çaba sarf etmeyin.emeğinize yazık yoksa bizde para çok.biz etkinlik yapmasanız da para veririz.hatta bu gidişle yakında etkinlik çıkartmamanız için para vereceğiz yakında :D

MEZZOMORTO*TR, akyntown ve [hayaletajan] bunu beğendi.
  17. AK_MELEK

AK_MELEK User

efendiyi görünce kendini köle hissetmemek elde değil

18. etkinlik çok güzel...
    yalnız npc sayısının düşürülmesi lazım ortalık savaş yıldızından geçilmiyor ve oyun çok kasıyor...
    adalet balyozunun canı 250 milyon verdiği inci en fazla 19900 olmalı ...
    sonsuzluk parçası bakkaldan aldığımız pepsi kapaklarından çıksın , kapak kodlarını size yollayalım çekiliş olsun bazen versin çoğu zaman vermesin, kafamız iyi olsun yeter...
    etkinlik için emeği geçen ve uygulayanların erken noel yada paskalya tatiline çıkarılsın bir daha geri gelmesinler hep mutlu olsunlar.
    daha nasıl öveyim bilemiyorum tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim.

Apokalyps, [hayaletajan] ve Emrecan[TUR] bunu beğendi.
  19. ben sistem bulamıyorum malesef
    haritalar nasıl sistem kaynıyor?

20. ulke secmek cok sacma olmuş almaya belcika biribirne cok benziyor bunu karıstıranlar ne olacak bi cezası olsa da degiştirilse daha iyi olmazmıydı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.