Seafight Kupası 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Karaborsayı artık güncelleyin ya yeni tasarım ekleyin yada eski dünya kupası tasarımlarını ekleyin.. İyice Sıkıcı Olmaya Başladı

[hayaletajan] bunu beğendi.
  2. Enesç

Enesç User

Karaborsaya yeni birşeyler gelecekmi ?

3. muhabbette gelecek beklıyoruz

4. Etkinlikte karaborsanın değişeceği söylendi, takım ası tasarımı karaborsada yok. Etkinlik bitecek sayın yetkililer karaborsa kapanacak hatırlatıyım, ne zaman gelecek bu yenilikler?

5. karaborsa 23 üne kadar açık olacak sıkıntı yook :)

6. Arkadaş onu bende biliyorum duyruları okuyan herkez bilir .Mesele benim kazandığım ruhları ve sonsuzluk parçalarını ona göre harcıycam daha gerekli item çıkarasa mağdur olmak istemiyorum çaktınmı köfteyi şimdi ?

7. onunda şöyle bir yöntemi var seafighttta sona kadar bekleyeceksin haber vermezler hazırlanman için yardım etmezler bilmen lazım artık :)
    hiçbişeyi harcama taçı da kas inciyide ışığıda kas sona kdr bekle :)

8. ruhlar hesaba yüklendi millet. suan oyuna girilmiyor

9. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuanda oyunda bir sorun bulunmamaktadır.

Saygılarımla.

10. karaborsaya 1 tasarım daha eklenmesı lazım neden eklenmedı @Menetli

11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuanda bize ulaşan bir bilgi bulunmamaktadır.Forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

12. etkinlik sss de 5 tasarım var biri sıralma ödülü diğer 4 ü karaborsada yazıyor ancak karaborsada 3 tasarım var 4. tasarım yok

13. seafıght yönetimi diğer tasarımı unuttu heralde :D:po_O

14. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

yo hayır dün ben 4. ünüde aldım. zavodilla tasarımı, Takımada ası, toska kalbi, poroska dalgası,

15. arkadaş mesaj tarihime bakarsan dün takım ası karaborsada yoktu, şimdi almışsın iyi hayırlı olsun

16. capt

capt User

3 tasarımın taşları halen gelmedi sanırım

17. taşlar depoya aktarıldı.

capt bunu beğendi.
  18. 4. tasarımı çıkarmak için şampiyonu beklediler. fransanın şampiyon olmasından sonra tasarımı karaborsaya koydular.

19. etkinlik sss de
    Etkinlik gemileri 23 Temmuz karaborsa kapanana kadar haritalara çıkmaya devam edecektir.

ben haritalarda etkinlik npc si göremiyorum
    gören varmı?

20. 3 Felak 1 Nas Okuyup Merkez ekibe üflemek gerekiyormuş...
    1 hafta evvel yazdıkları yazının açıklamasını yapmak için haber bekliyorlar TR ekibi,
    haber jüpiterden güvercinle gelecek herhalde...
    Hayır etkinlik gemilerini geçtim bari TR ekibini düşünün, inanırlılıklarını sıfıra indirmek böyle oluyormuş demek ki...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.