Seafight'a Ne Zaman Başladınız?

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve Sensible tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sensible

Sensible User

Merhaba arkadaşlar,

Hem sohbet edebileceğimiz hem de oyuna kayıt tarihinizi ve oyuna başlama hikayenizi yazabileceğiniz böyle bir başlık açmak istedik.

Bakalım kimler ne zaman ve nasıl başladı Seafight'a. Eminiz ki çok güzel hikayelere sahipsinizdir.

İyi sohbetler dileriz.

suskun.56 ve MsStark bunu beğendi.
  2. coronismo

coronismo User

Seafight oyununa mahallece İngiltere 1 serverinde 2007 Yılında başladık. Senelerce İngiltere1 serverinde oynadıktan sonra oyunu bırakmıştık çünkü tüm adalara sahiptik ve karşımızda kimse duramıyordu :) Oyunu bıraktıktan sonra server birleşimleri felan olmuş. Sonra yeni serverin açılacagını duyunca başlayalım dedik başladık ama sonra ben tek devam ettim :) Halende devam ediyorum bağımlılık yapıyor bu oyun.

MsStark bunu beğendi.
  3. Sanırım 9 yıl oldu ;bıraktım başladım, bıraktım mail adresime oyunu niye bıraktınız mesajları geldikçe bak beni özlüyolar arayıp soruyolar :p diye düşünerek yine başladım hep böyle geldim gittim ;bi baltaya sap olamadım sonraları parada yatırmadım ve şimdi yine döndüm vasat sayılır bir gemim var birileri kafama vurdukça bende bazı şeyleri satın alıyorum ,Chat i okudukça oyundan soğuyorum birileri hep kavganın içinde olmamızı istiyor bizi kzıdırıp alışveriş yapıp size gününüzü göstericem bende güçlenicem hepinizi silip süpürücem deyip para harcamaya sevkediyolar;belki onlarda bu halde dünya para yatırdılar ve bizimde bu hale gelmemizi istiyolar,herkesin 6,900 sıktığı günler iyi günlerimizmiş :)

4. 10 YIL oldu koskoca 10 yıl aralarda mola verip geri döndügümüz oldu ama koskoca 10 yıldır oynuyorum şu oyunu oyunda yaşlandık yaş oldu 43 biz hala oynuyoruz :)

C*A*P*T*A*N*J*A*Kşrn ve MsStark bunu beğendi.
  5. AKHILON

AKHILON User

2007 yılıydı, kuzenimi pc den bu oyun için kaldırmakla saatlerim geçiyordu çık gidelim biraz dolaşalım diye , hatta bu nasıl gemi böyle yamuk yumuk gidiyordu diye dalga geçiyordum :) taki o bakkala gidip gelene kadar ben oturdum pc ye gemiye saldırdırlar ve bende hırs yaptım batıralım bunları dedim. deyiş o deyiş senelerdir zaman para döktük ama çok değerli arkadaşlarda kazandık en büyük getirisi arkadaşlarımdır gerisi hikaye :)

6. 9 cu yılım ah kış etkinliği o zaman çpk karlıydı sandıktan özel kş haritası 100 tane toplamıştım sandıktanda 3750 inci çıkıyordu ama şimdi fiyasko

Hamza*72* ve ***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  7. gemimin yanında 9 yazıyor :)

~Berat~5252 bunu beğendi.
  8. 9 yıl önce başladım yaklaşın 4 sene önce oyuna ara vermiştim. 3 senelik arada işi gücü oturttuktan sonra oyuna geri döndüm 8 aydır yeniden oyundayım. En büyük Liverpool :)

NightWish66 ve Ali*BaBa*S55 bunu beğendi.
  9. 2007-11-05 20:26:22 aynı hesapla devam:))

10. 2008 yılında başladım mahallece oynardık çok zamanımı yedi :)

11. benim başladığım dönende çok almanlar vardı. tarzanca falan anlaşıyorduk güzel günlerdi.

12. atlas42

atlas42 User

Bundan 10 yıl öncesinde evine ziyaretine gittiğimiz lise arkadaşım kaydettirmişti beni oyuna. Yurtta kaldığımızdan hafta sonları oynama fırsatı buluyorduk sadece. Yaz tatilinde daha eğlenceliydi oyun. Frosbite buz tasarımını almıştım ilk, bembeyaz vayy be. Sonraları okul-eğitim derken boşladık ara verdik iyice. Mesleğe geçince de ufaktan başlayalım dedik hobi niyetine işte.

13. 10 yıl önce başladım vay be zaman ne çabuk geçiyor

14. Merhaba arkadaşım 2007 yılın da adalar yoktu

|SAMET| bunu beğendi.
  15. başladığı tarih 2007, bıraktığı tarih değil :)

16. 2008 yılı orta okuldayken tr2 serverında başlamıştım şeker etkinliği çıkmıştı babamda oynuyordu babam şekerden tortuga çıkıcak onunla topla bozma diyordu bende yeşil ışık yanıyor bilmiyorum tortuga gemisi çıkıcak diye bekliyorum :))

17. CoastGuard

CoastGuard User

yanlış hatırlamıyorsam 2007 yılında başladım komşumuz vardı yanına giderdim sürekli gemi yüzüyordu ne zaman gitsem :D sordum soruşturdum bi hevesle başladım TR1 de onun yanında sağolsun o zamanın en sağlam alyansındaydı filosu girdik ettik geceyi gündüz ettik oynadık tasarımlardır etkinliklerdir baya bi fulledik gemileri sonra 2009 senesinde bıraktık oyunu ikimizde geçenlerde işte 3 ay önce bi şeytan dürttü geri başladım. Oyun evrim geçirmiş olsa da etkinlikler zararına olsa da Pişman değilim :) ama eski etkinliklerin yerini hiçbirşey tutmaz :)

18. 2006 yılında global 1de başladım. TR1 açılınca oraya geçiş yaptım, TR2 açıldı bu sefer oraya geçiş yaptım. Önceden max 10.seviye vardı , yeni seviyeler çıktığı ara bıraktım. Guvertelerin çıktığı ara tekrar 2-3 ay kadar oynadım. Geçen sene tekrar global 6 da oynamaya başladım..

19. R-M değilmi Roter Milan lar

20. Denizlerin korkulu ruyasiydi adamlar :D

•~KeηЈíηSU~• bunu beğendi.