Sevgililer Günü Etkinliği 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

fb-ad_valentine_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Sevgililer Günü Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Ayar5ız

Ayar5ız User

Ahtapot cephanesi alımının sınırlı olması etkinliği çok gereksiz kılmış.Zaten bir kaç saat içinde tükeniyor o kadar gülle.Bunun düzelmesi lazım.Ayrıca ufakta olsa inci vermesi lazım. Ben bu etkinliğe 10 üzerinde 2 puan veriyorum :(

3. ruhu nerden kasıp da buffları alıcaz anlıyan var mı

4. Karaborsada buf yokki nasıl alacaz buf varsa karaborsada bende gözükmüyo...

5. Ayrıca tasarım çıkaran varmı

6. tanerm54

tanerm54 User

gördüğüm en kötü etkinlik tam bir fiyasko. acilen bir yama ile düzenleme getirilmeli veya tamamen kaldırılmalı

7. Millet çatır çatır tasarım alıyor :D bana çıkmıyor ya

8. MİCHELLİ

MİCHELLİ User

ya onu bunu anlamamda ben bu kücük gemiler kesemedikten sonra ne işe yarar etkinlik olması benim gemim 50 60 anca vuruyor inci desen yok gülle her cesit gülle var ama ahtopat gülle si yok kücük gemiler icin başka bir etkinlik daha atsaydınız keske onlarında kesebilcegi bir gmi olsaydı full gemiler icin yapılmış bir etkinlik sadece oyunda büyük gemiler yok kücük emek gemileride var bunlara bir cözüm getirseniz daha mantıklı

agustyne34 bunu beğendi.
  9. Full gemiler içinde değil etkinlik tasarımı almalık tasarımı alan daha oynamaz ki etkinliği

10. Kaiツ

Kaiツ User

Ya kücük gemiyi falan düşündükleri yok zaten, büyük gemi içinde zarar külliyen zarar bi etkinlik.

11. Kaiツ

Kaiツ User

10k inci harcayıp 100k alalım demedik ki? Zarar etmesek yeter yani abi şaka mı bu etkinlik :D

Yok mu yetkili biri iletin şu meşhur raporlarınızı hani bişe değişeceğini sanmıyorumda siz yine raporlayın umut fakirin ekmeği

TiryakiHasan bunu beğendi.
  12. Ara ara yapıyolar gereksiz ama olsun tasarımı aldım iyi oldu taşları güzel :D

13. Kaçıncı kesmende verdi tahminen biz daha bulamadıkta:)

14. MİCHELLİ

MİCHELLİ User

kücük gemiler nasıl alacak kardeşim büyük gemiler alır sadece tasarımı kücüklerde öyle bakar

15. 14 Şubatta sevgililer günü etkinliğinin olması gerekmiyor muydu ? neden külli zararlar günü etkinliği geldi acaba ?

16. Kaiツ

Kaiツ User

14 Şubattan 16 Şubata kadar sürecek Etkinlik

Ne zaman gerçekleşecek bu etkinlik?
    Etkinlik 14 Şubatta öğlen saat 12’de başlayacak ve 18 Şubat öğlen saat 12’de sona erecek.

2 Farklı tarih var etkinlik ne zaman bitecek?

İnşallah 16 şubatta biter rezalet bi etkinlik.

ƅooɱҽяáηɢ bunu beğendi.
  17. Kai senin gemi de hiç fena değil ha hem bu seneki çin gemisi hemde vahşi küt burunun gemisi var.

18. Kaiツ

Kaiツ User

Normal günlerde inci kasamıyoruz, dolayısı ile gelişemiyoruz.
    Iskarmoz sandal fener top bunları elde etmek için para ödemek zorundayız eyvallah.
    En azından etkinliklerde belli bir ücret karşılığı şu gelişmiş oyuncuların yüzüne bakmadığı miadını doldurmuş vudu gibi topları karaborsaya koyun ufak ufakta olsa gelişelim? 50k incim vardı etkinlik geldi bi heyecanla girdik oyuna inciler gitti elimize geçen 100-150 kristal 3-5 gök ateşi ayıp valla. Npcler zarar enkazlar zarar karaborsada anahtar dışında bişey yok, etkinlik kodu verin bari oda yok. Hayır illa gemimi satın almamız gerekiyor bu oyunu oynamak için? yoksa 20 topa 180 lira 400 topa 4-5 milyar verip sizimi zengin etmeliyiz? Verdiğime değeceğini bilsem para yatıracam ama değmiyor malesef. Dün mesela boştayken bi harita alayım yapayım dedim sonra yarın etkinlik var gemiyi eksiye düşürmeyim dedim çıktım oyundan. Oyuncusunu bu kadar enayi yerine koyan başka bir firma yok inanın yok onlarca oyun oynadım tanıdığım en rezil şirketsin bigpoint.

Dipnot: Eğer oyuna para yatırmaya karar verirsem böyle bi şirkete asla para kazandırmam gemi satın alırım.

19. Kaiツ

Kaiツ User

Aga teşekkür ederim ama dış görünüşe bakma gemi sağlam falan değil, uğraşsakbile aşama kaydedemiyoruz çünkü kepçeyle verip kaşıkla alıyoruz

Son düzenlenen: 14 Şubat 2019
  20. Ben ne yazık ki Bİgpoint e hak veriyorum bu kadar aklını kullanmayan bir kitleye müstehak bunlar. Hala farkında değiller son 5 senedir çıkan tasarımlarının hepsinin aynı olduğunun, hala farkında değiller acı verici topunda çöp olacağının, hala farkında değiller Bigpointin oyunun umursamadığını tek yaptıkları şeyin paket çıkartmak ve hemen olarak düzelttikleri tek hatanın paket hatası olmasının farkında değiller hala ne yazık ki

ƅooɱҽяáηɢ ve TiryakiHasan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.