Sevgililer Günü Etkinliği 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 12. kestiğimde aldım 400 k havai gitti ama taşlar güzel :=)

2. Etkinlik kötü doğru ama yani kış etkinliği şu çin etkinliğide karlıydı heptende hakkını yeme :D Ayrıca sağlam gemiler için etkinlik diyorsunuzda ee senin 20 topa 180 liraya almam dediğini adamlar aldığı için sağlam oluyor zati :)Vudu topu kış etkinliğinde yokmuydu dostum yanlış hatırlıyor olabiliirm ama sanki 75 kristala veriliyordu ki arada veriliyor vudu topu zira benim öylesine açtığım 2. gemim var kalesi hiç bişeyi yok vudusunu fullemiştim ara ara çıkıyor vudu toplar bilgin olsun.

3. kaç adet tasarım veriyor gemiler

4. Kaiツ

Kaiツ User

Kardeşim bak bahsettiğin top miadını doldurmuş, artık hiç bir sağlam geminin kullanmadığı top yanlışmıyım?
    Geçen ay karaborsaya geldi evet 75 kristalden aldık tanesini max 50 tane. SEVİYESİZ
    3 ayda bi defa 50 tane seviyesiz vudu topu alacaz ee, 2 yılda full seviyesiz yaparsın.
    Peki full 5. seviye yapmak istesen? oda yaklaşık 6 yıl falan sürer. İşte sende bunu top satıyorlar diye savunursun

Hala bunları savunan birileri çıktığı içinde kolay kolayda değişemeyecek bu oyun.
    Tabiki 180 lira vermem neden vereyim ki aklımımı kaçırdım.
    Paket çekerek 10bin tlye alamayacağım gemiyi gider 1000 lira verir alırım.
    Hemde oyuncusunu kaz yerine koyan bi firmaya para kazandırmamış olurum 1 taşla 2 kuş

_KURT.KAPANI_ ve ....FATİH....™ bunu beğendi.
  5. Kaiツ

Kaiツ User

Şu konuda haklarını yemek istemiyorum onuda söyleyeyim, baya eleştirdim bu forumda hiç ceza vermediler. Normalde böyle bi oyunun forumunda a desen sus diyip banlamalarını beklersin en azından eleştiriye açık olmaları iyi birşey.

6. uzun zamandır aradığım yorum

7. +1111111111111111

8. Yeni Etkinlik Kodu: SFJULIET2019

blackgo31 bunu beğendi.
  9. click4

click4 User

Bu tarz etkinlikleri yapmak için lütfen çaba harcayıp kendinizi yormasın sayın yetkililer şuan haritalarda olan etkinlik olmasaydı eksikliğini hissetmezdik açıkcası inci vermiyo gülle 500k alabiyoruz bu etkinlik baştan aşşağıya yanlışlıklarla dolu seafight oyuncuları neden elinde tutamıyor işte bu yüzden neden insanlar son korsan vs.gibi oyunlara gidiyolar bu yüzden tamam şirket kazanır mantığı diye bişey var bizde çalışan insanları kurum kazanır mantığıyla çalıştımız için iş başındayız hala ama siz burda oyuncuları biz hayatımızda müşterileri memnun edemezsek herşey kopar daha adaletli olmanızı rica ediyoruz üslerinize şunuda iletmeinizi rica ediyorum dolar yükseldiğinde fiyatlar yükselmişti şuanda kurlar düştü peki fiyatları ne zaman düşürcekler 180tl ye paken çıkartıyosunuz içine 20 top koyuyorsunuz biz para ile oynayan oyuncular bile almıyor o paketleri dalga geçiyolar bizimşle diyoruz artık BİRAZ YAZILANLARA ÖNEM VERİP DÜZELTMELERE GİDİLİRSE MEMNUN OLURUZ ve g7 serveri hakkında server tamamen ölü server herkez sadece kasılıyo savaş yok bişey yok pvp düzenlemesinide getirmenizi rica ediyoruz artık kasıl kasıl nereye kadar iyi görevler..!

10. valla güzel yorumlamışsın Son iki Etkinlik nedir abi harbiden düzenleme getirilsin yetkililer iletsin üstlerine para yatırmadan oynıyan arkadaşlar da var herkez seviyesine göre yararlansın hep haksız yere kazanç yapanlar kazanıyor bottaki adamlar bottan çımış tabi kastılar incileri çektiler gülleleri şimdi etkinlik avındalar

TiryakiHasan bunu beğendi.
  11. Başlı başına bi boşluk.
    iyi oyunlar

12. 2019-02-14 14:00:11 1 x Siyah Gül aldın. 2019-02-14 18:17:50 1 x Pegasus' Pride aldın. 2019-02-14 18:17:50 1 x Capulet aldın.

Siyah Gül, Montague ya da yeni tasarım: Pegasus'un Onuru. Montague , Capulet herhalde ? yanlış mı yapılmış duyurular ?

13. Pazarda ışık yayan ve lanetli ruhlarla satılan ögeler nedir ? Hiç bir gemi bunları vermiyor ??

14. agustyne34

agustyne34 User

Oyunu inci. kristal üzerine kuruyorsun,etkinlik yapıyorsun,inci vermiyorsun bide etkinlik npc lerine 25milyon can yüklüyorsun kesene kadar canımız çıkıyor.yalandan 10 kristal 10 gök ateşi vs veriyorsun,paketteki gülle sayısını 750k dan 500 k ya indiriyorsun,ondan sonra da ne istek ne oyun zevki bırakıyorsun.Reva mı bu ey bigpoint!!!

TiryakiHasan ve ....FATİH....™ bunu beğendi.
  15. seafıght ekibi etkinlik çok güzeldi 4 yeni tasarım sahibi oldum teşekkür ederim

16. kardeşim 4 tasarımın da adını yazabilirmisin, ben 3 tane alınca kesmeyi bıraktım da malum arkadaşlar duyurularda 3 tasarım yazmışlar diye...

agustyne34 bunu beğendi.
  17. Siyah gül,Pegasus,montague,capulet

18. montague resmi var mı bir tek onu almamışım neye benziyor acaba?

19. [​IMG]

20. bu etkinlikteki gemiler kaç tane tasarım veriyor acaba? kara gül deilmiydi tasarım siyah gül verdi :D? ikisi aynı gemimi yoksa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.