Sizce Oyun Biter mi?

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve BeNiM_YuCeL[AMT] tarafından 26 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunu yıllardır oynamaktayız.Oyunda yapılan yanlış geliştirmeler(şahsi düşünce) ve oyuncudan yanlış bir şekilde para kazanma taktikleri oyuncu sayısını ilk yıllara göre 20 kat azaltmıştır.Sizce oyunun gelecek yıllarda bitmesi söz konusu mudur?

2. tipebakyaa

tipebakyaa User

adamlar alacağını almış kapansada bitsede hiç umurlarında değil eskide bi şikayetimiz olduğu zaman anında cvap alıyorduk şimdi hiç takmiyorlar bile bunun tek sorumlusuda para yatıranlar

3. xxlsea

xxlsea User

Oyun bitmez.Sonu A gibi olur iki yada üç sene önce baktığımda oynadığım evrende (ki orada evren diye bölünmüştür.) 250 kişi kalmıştı.Çoğu online oyunların sorunu eski oyuncuların bırakması ile azalmadır.Tabii ki ne varsa eskilerde vardır.Hatırladığım kadarı ile Alman 6 ncı evreninde bir oyuncu ilk 100 dekilerin gemilerini patlattığı ıiçin evreni onun adına kapatmışlardı.Bu oyundada eskiden Jacjkpot vardı.10000 euro verilirdi ve Polonyallar hep alırdı.Ruslar ile kapışırlardı.Şimdi ise seafight vermiyor alıyor.O zamanlarda seafight nasıl kazanıyordu ki??

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 May 2019
  4. aga bak pirate storma , bigpointin yan oyunu 1 tane adam yok . Seafight de onu istiyor bir tane adam kalmasın diye uğraşıyorlar . Ve bence asıl sıkıntı yöneticilerin oyunu mahveden sorunların tespitinde sıkıntı yaşıyor olmaları ; adamlar hala sorunların farkında değil ( Türkiye ayağı dahil ) . Farkında değilki çözüm üretsinler. Bu oyunla alakalı söyleyeceğim tek bir şey var , oda oyun keşke 2008 de satılmasaydı . yoksa oynadağımız şu oyundan Allah için 1 gram zevk alamıyorum 1 gram , görev koymuş beyimiz yeni getirdikleri haritaya girmek için bile görev veriyor ( uçurumlardan bahsediyorum ) . Yapsana admiral tarzı 20 tane vurunca uçurum nişanı veren ana gemi çıksın , 50 tane 60 tane nişan versin .. nerdeee söyleyeceğim tek bir şey var bu oyunun oyunluk tarafı kalmamıştır , oyunu hala oynayanlar ise benm gibi hala geliştirmeye uğraşan vaktini heba eden enayilerdir. zannediyorumki her şeyi fulleyince 120k vuracam :D acı verici topa para bayılmadan bunu yapabileceğimi zannediyorum hala :D yazık bize :( kaçan kurtulan arkadaşlara helal olsun inşallah bende onlardan oluruum yakın zaman da ..

-onur824- bunu beğendi.
  5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Forum üzerinde Bigpoint oyunu hariç isim vermek yasaktır.Bilginize.

Saygılarımla.

6. Oyun bitmez sadece pazarda çok güzel oyunlar var insanlar ona yöneliyor amallaki bu oyunu seven bir kaç kişi çıkıyor

7. para yatırmayın sizde oyuna çok yatıranlar kesin bu oyunun çalışanlarıdır milleti gaza getiriyorlarki para yatırsnlar diye 1 den oyun kapanınca giden paranıza yazık olur ona göre hareket edin

8. türkiyenin tasarladığı oyunlar var onlara para yatırıp oynaın deseler kimsenin eli gitmez cebe ama kafirlere yatırın paraları deseler emen yatırıyorsunuz

9. xxlsea

xxlsea User

Özür dilerim.Bilmiyodum neyse o oyunada zaman ayırdığım için kendime kızıyorum.

¦Kalender¦~¦Cαη¦ bunu beğendi.
  10. of çok saçma yorumlar kimün parasına kim karışıcak ben buraya yatırmak istiyorum kimene birde kıyaslamaya bak ya biz yurt dılına yatırıyoz o zaman bizimkilerde yapsın onlar bizimkilere yatırsın daha mantıklı:D

11. kendi adıma konuşuyorum şahsen oyundan 1 gram zevk almıyorum sadece teamspeak ortamı için oyuna giriyorum.

12. Kaiツ

Kaiツ User

bitti zaten uzatmaları oynuyor. 4 ay oldu oyuna döneli ben daha açık bug olmayan bir etkinlik görmedim. oyun donmadan başlayan/biten bi etkinlik görmedim

-onur824- bunu beğendi.