Sonsuzluğun Haritası Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. çAğRı

çAğRı User

elinizdekı mucevher saysına bağlı partal gelişebilir yada gelişmez. sonrakı gun elınızde bulunan mucevher sayısna bağlı fazladan portal acılabılır.

2. takatuka

takatuka User

dostum adam haklı elimizde 6 mücevher bile olsa kırıntıları teslim ettiğinde mücevher çıkmıyor. adamın bu tespiti doğru gereken yapılmalı en yakın zamanda . 10 kırıntı elde etmek zor iş . başkalarının mini oyunları ve grup oyunlarını oynayarak elde ediyorsun ve bu da 10 tane oyun demek oluyor. 10 kırıntı topla mücevher takasına gidiyorsun bi bakıyorsun boş çıkıyor. lütfen gerekeni yapın

3. Kara çan savaşı haritası büyük gemi bittikten sonra 2 oldu bugda kalıyor ödül gelmiyor haritadan cıkartmıyor lutfen yetkılılere ıletırmısınız bu sorunu ıkıncı kez yasıyorum zarar edıyorum sureklı

4. 2. 3. 4. paketlerin içeriklerini tam olarak yazar mısınız?

5. evet nedir diğer paket içerikleri ?

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

İlgili kişilere iletiyorum.

Saygılar.

7. bu sorunla ilgilenin bi an önce 8 saat süre sınırı var bi de bunla mı uğraşacaz

8. 2019-03-28 10:38:08
    9897 x İnci aldın.
    2019-03-28 10:38:08
    4180761 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    799056 x İnci aldın.
    417 x Lanetli ruhlar aldın.
    Tarikat Kardeşi adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    183 x Işık yayan ruhlar aldın.
    107 x Lanetli ruhlar aldın.
    10834 x İnci aldın.
    47 x Işık yayan ruhlar aldın.
    49 x Işık yayan ruhlar aldın.
    91 x Lanetli ruhlar aldın. (Tek kesince iyi çok çok iyi hemde:D)

9. Tek nasıl buldun be reis :D

10. Benim konum neden burası ile birleştirildi?

11. ben portalda 2 tane kısımdan bunlar mini oyun mücevher elde ettim , 3. mücevheri elde ettiğim zaman ne olacak , ne kasabilirim , alev topu kasabileceğim söylendi ama nasıl oluyor bilmiyorum ? birisi yardımcı olsun lütfen forum açıklamasından tam durumu anlayamadım

12. 3. mücevheri elde ettigin zaman ortada bulunan görev vericiden gunfire kelimesiyle biten bir görev var onu kabul edeceksin ve aynı görev vericiye teslim ettıgınden hemen önünde çember açılacak adanın üstündede yuvarlak küre görünecek ona tıklayarak içeri girersin sistemleri kestıgınde sonunda alev atma sansı var en asagı 8-9 alev kasılıyor filon varsa toplu yapmanı öneririm tek basına 3. portalı toplamak biraz zor aynı sekılde alev harıtasına gırdıgınde sıstemlerı hemen kesmen gerek 10 dk. süre var çünkü

13. peki 4. 5. ve daha sonraki mücehverlerde balyoz alma gibi bir ihtimalimiz var mıdır?

14. kimin için çalışıyoruz ve bütün parıldayanlar görevlerini bi türlü yapamadım
    tarikat müridi bulamdım ve parıldayanlar görevindede sandık topla dio sandıklara basınca açılıoyorlar bu iki görev nasıl yapılacak acaba

15. Maalesef kardeşim 4-5 yada 6 portal topladığında farklı haritalara girebilirsin o haritalardan ise nimet alev topu jolly roger kese vs veriyor

16. etkinlikte ışık yayan ruh nasıl kasabilirim biri basit dille anlatsa ya :D

TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. kasılmıyor kardeş ya :S nasıl bir etk ise anlamadım gitti

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. helal sana sago reis yaptın yine şovunu

19. yapacagınız etkinlige tüküyerim kimse birşey bilmiyor o kadar zor ve karmaşıkki tek başına yapılacak birşey değil hangi portal nerenin hangi mücevher nereye belli değil osuruktan iş deneyip test yapmak zorunda değilüm boşuna incimi güllemi ve zamanımı harcayamam ama siz yetkililer etkinliği anlatmak zorundasınız etkinlik başladığından beri 1 kere bile buff ve anahtarı almadım ve mini oyunlara girmedim neden cünkü boş karmaşık ve aptalca

blackgo31 ve ALPEREN-TR bunu beğendi.
  20. yumi

yumi User

Haklısın. bizim sayın yetkililerimizde aşağıdaki gibi bilgi paylaşsalar bence iyi olur.
    http://www.bigpoint.com/seafight/board/threads/map-of-forever.175028/#post-536222
    http://www.bigpoint.com/seafight/board/threads/the-maps-of-forever-event.174954/
    etkinlik görevlerinin içerikleri dahi paylaşılmış.