Şu An TR2'nin En Eski Filosu Hangisi Sizce

Konusu 'Donanma' forumundadır ve KALBSİZ26(CaN) tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ESKİ OYUNCULAR HATIRLAYACAKMISINIZ BAKALIM ŞU AN HALN VARLIGINI SÜRÜREN HİÇ İSİM DEYİŞİKLİĞİ YAŞAMAYAN HANGİ FİLOLAR KALDI

2. §ĸ® TaTaNGaLaR.

geçen yaz darklord gelip hakan abinin nicki ben yaşatacam demişti, sonra tekrar kayboldu ortalıktan zaten seü takılmıyordu.

zehirler aynı hala ama kuruluş tarihi eski değil galiba.

zal lar asıl eski. zal yaşıyor mu şuan birisi aydınlatsa ya

3. C@N :D heralde tr 2 de bilmeyen yoktur .d

4. zal şimdiki ewalar diyor birde. isim değişikliği yapmada ibaresinin ne olduğunu bilmede.

5. Seü, Vip, T®K, CyS, C@N, İDA, felan hatırlıyorum onlar kapandımı

6. ZEHİR'de eskidir tr2 dahil tüm tr serverlarında.Söylenildiği gibi C@N,EFE,SIR,İDO,SÖK,ZNG,~©~,SLC..bunlar hala yaşayan 2008 filolarıdır fakat şuanki durumda en eskisi hangisi diye sorarsanız ~©~ derim..

7. Ha bu arada D€L'i yazmayı unutmuşum

8. c nin tarihi ?

9. şu bi gerçekkı en eskı fılolardan bırı D€L dir . :)

10. DRK YI UNUTTUNUZ SANIRIM

GugudaForza61 bunu beğendi.
  11. Y-K var 2008 kuruluş yılı

12. tam tarih bilmiyorum ama tr1den geçiş yapan bir filoydu.Başkanı admiral~adavapuruydu tr2nin ilk dönemlerinde güç oluşturmuşlardı..

13. İSYANKAR

İSYANKAR User

ZdZ de vardi fakat 1-2 ay once dagildilar

14. tekir

tekir User

birde ilk yılların filosu DFN vardı bilmem biliyormusunuz

vatansağolsun[E23] bunu beğendi.
  15. dfn hala var benim filom fakat oynamıyorum filo duruyor

16. YAKAMOZ

YAKAMOZ User

evet ZAL ZALİM KORSANLAR VAR HALEN VE Kuruluş tarihi: 2008-11-12 BEN YAKAMOZ TRK ESKİ BİR ÜYESİYİM VE ABSOLDE ÇOŞKUN TAYFUN GENRAL4 VE YAKAMOZ OLARAK FİLO DURYOR VE HALEN KULANILIYOR YÖNETİMİDE BENDE.

17. YAKAMOZ

YAKAMOZ User

HAYIR EWA AYRI BİR FİLODUR ZAL YÖNETİMİ HALEN DEVAM EDİYOR Kuruluş tarihi: 2008-11-12 ZAL ZALİM KORSANLAR

18. YAKAMOZ

YAKAMOZ User

TABİKİ YAŞIYOR YNETİMİ HALEN VAR ESKİ OYUNCULARDI 3 KİŞİ HARİC OYUNCULAR DEVAM EDİYOR BENDE ESKİ TRK VE ZAL OYUNCUSUYUM COŞKUN TAYFUN VE YAKAMOZ İBRAHİM OLARAK YÖNETİM BENDE

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.