Şu An TR2'nin En Eski Filosu Hangisi Sizce

Konusu 'Donanma' forumundadır ve KALBSİZ26(CaN) tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YAKAMOZ

YAKAMOZ User

ZAL Kuruluş tarihi: 2008-11-12 ZALİM KORSANLAR HALENDE VAR

2. YAKAMOZ

YAKAMOZ User

Kuruluş tarihi: 2008-11-12 ZAL

3. ZAL'LAR Seafight en ilk filolarından biri TR1'den göçme :)

И.Ɛ.Ѵ.Ī.Z.Λ.D.Ɛ bunu beğendi.
  4. Tam sebebini hatırlamasamda Göçe zorlandılar diye hatırlıyorum:) Bi olaylardan dolayı tümden gitmişlerdi tr2 ye :)

5. erdiko

erdiko User

y-k var ufak bi filo gibi görünüyo ama eski bi filo ayrıca güç olarak biz varız DRK

⁂zeнιrlιdαrвe⁂Ďяк SAYGILAR

6. [SONDURAK]

[SONDURAK] User

s.a ©™ var arkadaşlar kuruluş bildigim kadar 2008-09-29 isim de hiç degişmedi..tr 1 de

7. Captain.

Captain. User

ZAL filosu baya eski TR1 den, TR2'ye geçmiş bir filo TR2' nin başından beri varlar diyebiliriz.

8. EFE SÖK SIR DEL V*K C@N SLC kurulduğunda beri aynı şekilde devam eden çok eski filolardır DRK ve EWA birçok filonun birleşmesi ile oluşmuştur oyuncular eski fakat filo kısaltmaları eski değildir ayrıca ZHR filosu EFE filosundan ayrılanların kurduğu bir filodur §ĸ® filosuda eskidir fakat kuruluşundan bu yana alyansta bulunmamışlardır.Aslında şuan tr2 oyuncuların çoğu eski oyuncudur yeni oyuncu pek gelmeZ
    (ÇATAKLI-REİS)

TiryakiHasan bunu beğendi.
  9. efsane1401 hatırlıyorum en eski filolardan

10. ALPERENLER DONANMASI TR 2 DE ÖNCEDEN ADALARIN HEPSİ BİZDE İDİ

11. Zal filosudur.. bence en efsane filodur. Bir gecede butun adalarinin basina zal yazdirmis tek filoydu. En azindan bizim zamanimizda oyledi. Sonra oldumu olmadimi bilmiyorm. Oyuna 2008 de basladim. Zal filosundaydim. 2010 da biraktik. Bilen bilir. ChAirMaN_eXeLanCe. .... elazigli azad. Oyunun en tepesindeydik. Gemimizi 2 bucuk milyar karsiliginda kapali carsida bi kuyumcu abimiz dragona satmistik. Hayla eski resimler videolar mevcut saygilar..

12. eski tamam eyvallah da trk varken en efsane filonun tartışması yapılmaz :)

o resim videoları atsana kardeş buraya nettekileri izlemişizdir kesin videoları ama resim felan varsa paylaş bi eskiyi analım :D

13. Çakırefe

Çakırefe User

14. KONU YANLIŞ YERE AÇILMIŞTIR.

15. nereye açılmalıydı :) :)

16. en eski filo R@K sonrasında onun devamı niteliği olan BİD filosudur

17. R@K 2008 yılının başında kuruldu onun devamı olan BİD 2011dir

18. her şey her şeyin devamı :) :)

19. onu doğru dedin :) her filo başka filonun devamı oluyor

20. Tr2'de Pes Filosu vardı oyunun en güzel olduğu dönemlerde

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.