Sunucuların Birleştirilmesi Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve «КяǎŁǍяťuя» tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Global 6 serveri hakkında oyuncu azlığını gidermek için diğer serverlar ile birleşmelimi?

1. EVET KESİNLİKLE ÇOK AZ OYUNCU VAR SIKILIYORUZ

oy sayısı 42
    44,7%
  2. HAYIR BÖYLE İYİ

oy sayısı 52
    55,3%
  1. Kaprissss

Kaprissss User

2. Qυєєη

Qυєєη User

Bigpatron heycan fazla yok botcular yüzünden evet sen gelde heycan olsun be :)

3. quadrokill

quadrokill User

benim kale full 50 yetenek var balyoz olmayınca bir halta yaramıyor :D bot açan varsa onlarda fulleyemiyor yani

4. toplasan 200 oyuncu var onlarda aynı saate denk gelmiyor kim kime savaş açıcak :)

5. Ben global avrupa serwerında oynuyorum 7 senedir ve ırkçılık ayrımcılık hiç yapmadım ve bunun bi oyun oldugunu bilen bilinçli birisiyim..yukarda haçlılar diye yazdım nedeni ?oynadıgım serwerda sürekli TÜRK OLMANIN ACISINI YAŞIYORUM .TÜRK oldugumuz için serwera karşı oynuyoruz(ÇÜNKÜ TÜRKLERİ İSTEMİYORLAR).BİZE BARBAR TÜRKLER DİYE HİTAP EDİLİYOR!!GİDİN TR SERWERDA OYNAYIN DENİYOR!!ben avrupa serwerda yabancılara karşı oynamak istiyorum bu suçmudur??sürekli hakarete maruz kalıyoruz.bizde insanız ve sabrımızın sınırları var . IRKÇILIGI yabancı oyunculardan ögrendik emin olun.saygılarımla:))

tipebakyaa bunu beğendi.
  6. Menetli

Menetli Guest

Selâm Arkadaşlar ,

Mesaj uygun konu altına taşınmıştır.Buradan devam.:)

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  7. Teşekkürler:)

8. global avrupa 6 rakipleriniz DİSCORD ta aglıyor benden size uyarı çok batırmayın onları:)RAKİPLERİNİZDE serwer birleşsin istiyor:)

9. RAHMAN

RAHMAN User

madem TR1 serveri acsaydin kasildin oralarda birleşmesin

10. Rakipli

Rakipli User

Bigpatron size tamamen katılıyorum, bütün yerli ve yabancı filoları etrafında topla, sonra gel burada rakip yok diye ağlan dur :)

Bu arada velev ki ABC isimli bir server ile birleştik, konuyu açan şahıs her gün yaptığı gibi 7/24 bota atıp Tecrübe puanı kasıp 1 sene sonra yine rakip yok diye ağlayacak mı forumda? :D

11. Sayın @Bigpatron ’a katılıyorum bu konu hakkında heyecan istiyen bir oyuncu için serverda yeterince oyuncu var heyecan İstiyorsan cıkar sıkarsın herkeze eğlenirsin. ben yapıyorum eğleniyorum herhangi bir sıkıntı yok. Ama sen bunu yapamazsın. Neden mi? önce bir botuna sor izin veriyormu veriyorsa cıkıp etrafına bakman yeterli burada konu açmana gerek yoktu. Konuyu desteklemiyorum. herkeze iyi oyunlar iyi eğlenceler.

12. kesinlikle öyle haritalar bot kayniyor bunun üzerine calisma yapilacagini söylediler ama hala bi gelisme yok hala heryerde bot dolu. katlayici alip bota sokuyolar iki dk da kasiliyolar bizde tilsimlarda ve haritalarda pirilti toplayarak cirit atalim yani. gayet yeterince oyuncu var ha 5 inci haritadan yukari cikmiyolarsa heycanda aramasinlar.

13. Acısı olanlar dökülmüs bakıyorum:)birbirinize sadık kalmayı arkadaslarini savunmasiz birakip inci kasanlar bize laf atar olmus.2 batinca güvenli limana kaciyorsunuz.Bi ada almayi birak versek koruyamacak durumdasiniz.Sayinizda iki katimiz?hadi yalan deyin.

14. Mu®αт

Mu®αт User

Bkz. EWA :D

15. CoastGuard

CoastGuard User

cins 2/1 deki düşmanlarıyla oynuyor filosu olmayan :D 85000 dpli oyuncularla :D BP sini orda kasıyor ah ne yazık :)

16. sende öyle yap o zaman :)

⚔️Č¡ηŚ⚔️ ve muzaffer205 bunu beğendi.
  17. baba34_foo

baba34_foo User

haçlı ordusu gibi ordumuz mu var 3 alyansa karşı tek alyans mücadele ediyoruz siz 3 alyans 3 gün nap kalamıyorsanız 3 günde bir tutmayan kadın programı gibi alyans ismi değiştirip yeniden ilk intiba yaratmaya çalışıyorsanız bu bizim sorunumuz mu ? rtkları runlar vnleri bottan çıkartın da öyle gelin oynayın madem

boş zamanlarında yeni gemi açıp 2 level yapan pushing yapan adamsın çıkmış burada yok efendim herkese sıkıyorumlar filan geç bunları sen

18. baba34_foo

baba34_foo User

yalnız ewa tüm servera savaş açmadı tüm server ewaya savaş açtı diye biliyorum arada bayağı bir fark

NewcastleUnited bunu beğendi.
  19. Hayırdır kardeş adam bp sıralamasında 2. diye karın ağrınız var bakıyorum. Size 2/1 de bp kasmayın diyen mi var. Ne bu çekememezlik ? Adam kasıyor laf yapacağınıza oturun oturduğunuz yerde de saygı duyun. Hadi kolay gelsin.

⚔️Č¡ηŚ⚔️ ve muzaffer205 bunu beğendi.
  20. Önemli olan bir hesabın sıralamaya gelmesi değil, önemli olan nasıl geldiği, hak edip edilmediğidir. Bana göre Server birleşimi de gelsin. Değişiklik olur herkes için. Neticede En son açılan server olsada hızla ilerleyen bir server olduk :)