Taç Kasma Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ųçąŋɧσℓℓąŋđąℓı tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamun Aleyküm öncelikle herkese iyi forumlar.

Başlıktan da belli olduğu üzere, artık oyunda yavaş yavaş herşey taça dönmeye başladı. Ancak şuan 15 level altındaki tüm gemilerin taç konusundaki tek gelir kaynağı VCM Kar Fırtınası. Kaldı ki bu npc yi ele geçirmede sadece 15 taç veriyor.

Önerim şu;

Her gün taç görevleri var üst haritalarda günlük toplamda 14500 dü sanırım taç. Artık 15 level altındaki gemiler için de bir görev olsa atıyorum günlük en fazla 2000 taç ya da 1000 taç verse ya da etkinliklerden en azından incinin yanında npclerden cüzzi miktarda taç elde edebilsek ?

Yarın başlayacak Anneler Günü eventindeki admiraldekinden bahsetmiyorum. Yani taç kazanma ihtimali değil direkt ödül olarak taç verilse ?

-onur824- bunu beğendi.
  2. Miralay.01

Miralay.01 User

Işık gemileri seviye ve taç kasamamayı göze alarak ışık gemisi oluyor.Bence 30 top yeri almak o kadar kolay olmamalı,üst ve alt seviyeleri birbirinden ayıran en önemli şeylerden bir tanesi o zaten.

FARUK™ bunu beğendi.
  3. miçoyu bile zor alıyoz gözünüzü sevim, tac verecek birşeyler yapılsa iyi olur

***NUSAYBİNLİ*** bunu beğendi.
  4. Bildiğim kadarı ile 20. seviyede extra 30 top yer geliyor yani zaten extra 30 top farkı var 15 altı ve 15 üstü gemiler arasında. Kaldı ki seviye 1 askerleri kullanan yok bile herkes 2 veya 3. seviye kullanıyor. O yüzden 15 altı gemilere en azından 1. seviyeleri daha rahat kullanabilme imkanı verilmeli.

5. Keşkeee 5 level olarak senelerdir diyorumda malesef ışık gemileri için yenilik yapacaklarını sanmam gençler :)

**ßy__Qrizma**[155] bunu beğendi.
  6. Işıgı bırakın Level Atlayın

7. 35 levelim ama destekliyorum. Neden olmasın? Zaten 2-3. Seviyeleri alamayacaklar. Başkasının mutlu olması beni germez.

***NUSAYBİNLİ*** bunu beğendi.