Tanrıların Savaşı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 30 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. AlınTeri

AlınTeri User

Gemi yapboz parçalarından 3. ve 5. parçayı alabilme ihtimalim var mı? Yoksa iş işten geçtimi

2. reis seafight alışmış bu duruma senin gemi su almıyorsa sıkıntı yok tam yol ilerlemeye devam edeceğiz çünkü bu oyunda bot taraması bile yapıldığına inanmıyorum ben

TiryakiHasan bunu beğendi.
  3. kurt haritasına gir veya egemenlikte ilk 50.sıraya gir alırsın

AlınTeri bunu beğendi.
  4. ben 5. sandıkta buldum şans işi ama oyuncuların az olduğu haritada aç

5. Porstmouth

Porstmouth User

benim anlamadıgım bu itibar puanları ne işe yarayacak

6. yağmacı karaborsası ne zamana kadar açık

7. _IUPİTER_

_IUPİTER_ User

Paketlerden herhangi bir tanesin satın aldığınızda özel karaborsa açılacaktır. Özel karaborsa 4 Ocak yerel sunucu saati ile 12:00'a kadar açık kalacaktır.

8. o itibarları demiyor kardeşim etkinlik görevlerini yapınca gelen itibarları diyor =)

9. canbekli

canbekli User

s.a arkadaşlar karaborsada indirim zamanı dıye bıraz zaman var 24 saat bu nedır acaba bılgısı olan varmı?

10. ogz0606

ogz0606 User

ewet bu indirim zamanı ne ile alakalı karaborsa mı ucuz olucak ???

11. aynen bende merak ettim oranlarda bir fark yok öğlerde indirimde yok tam oalrak manasını çözemedim

12. indirim var anasayfadaki inci bölümüne tıklayın açılan bölümde etkinlik sayfasına girin kurabiye ve baston şekerinde indirimleri görürsünüz

13. 22.20 dk var diyo arkadaslar sayac sona erdıgınde aktıf olabilir

14. 22.20 dediği karaborsanın kapanış sayacı. Yarın kapanacak karaborsa

15. Bence o karaborsanın kapanmasına kalan süre gibime geliyor...

ANTEPLİM_27_87 bunu beğendi.
  16. souls2

souls2 User

keşke bi açıklık getirseler şu konulara müneccim olacağız hepimiz sonunda bir şeyler tahmin ederken :D

17. "indirim" kelimesini yanlış çevirdiklerini düşünüyorum karaborsanın kapanmasına kalan süredir diye düşünüyorum. çünkü son karaborsa açıklamasında ayın 4 ünde kapanacağı yazıyordu.

18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Karaborsa görülen indirim sayacı resimdeki ürünler için geçerli zamanı göstermektedir.

Saygılarımla.

19. Anahtarlar ne zaman dönüşecek ? Antik nişan ve büyülü nişan ne verecek? 1 kurabiye adam neye dönüşecek ?

20. EtkinliK Açıklamasının sonunu daima okuyun...Nişanlar Sabit kalır Büyük İhtimalle.
    Etkinlik sonunda Kurabiyelerime, Baston Şekerlerime ve Etkinlik Anahtarlarıma ne olacak?
    Kurabiye Adamlar ve Baston Şekerler etkinlik sonunda gülle ile takas edilecek. Etkinlik Anahtarları normal sandık anahtarlarıyla eşdeğer sayılıp öyle takas edilecek.

....FATİH....™ bunu beğendi.