Tarayıcı Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve AlınTeri tarafından 8 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. AlınTeri

AlınTeri User

Seafight ın kendi tarayıcısı çok takılıyor ( internetim iyi olmasına rağmen). Önerebileceğiniz , sizin de kullanıp memnun olduğunuz tarayıcı var mı

2. Google'a Maxthon 3 indir yaz ilk çıkan tamindir sitesinden indir ve kur oradan gir oyuna bir nevi rahatlama geliyor dostum onun dışındaki tüm tarayıcılarda donma, takılma ve kasma sorunu yaşıyorum ama en iyisi o sanırım

AlınTeri bunu beğendi.
  3. Yasir2358

Yasir2358 User

maxhton 5 i denemişmiydiniz ?

4. AlınTeri

AlınTeri User

Eyvallah teşekkür ederim

5. Hocam maxthon'un en son versiyonunu denedim deli gibi kastı ben de ondan sonra maxthon 3 indir yazıyorum tamindir sitesinden indiriyorum şuan ki sürümüne baktım v4 yazıyor ve en rahatı bu şuanlık benim için :)

6. maxthon 3 de diğerlerinden farkı yok

7. Maxthon un olayı nedir choremdan

8. mr.gold**

mr.gold** User

evet oneriler gelsin takilmayi bir nevi rahatlatalim :D

9. Ehl~i_Keyf

Ehl~i_Keyf User

Maxthon 3.3.7.1000 sürümünü dene. Flash player daha rahat çalışıyor.Oyunda lakin oyunda çökme yaşaman biraz artıyor. Ama donmadan oynamak çökmesine göre daha iyi :D

10. Arada bariz mi farklar var peki

11. AlınTeri

AlınTeri User

Hangi tarayıcı olursa olsun oyun her türlü takılıyor :/

12. çAğRı

çAğRı User

maxthon akıcı ama ara sıra çöküyor savaşırken kullanıyorum. operayı gurup haritasında kullanıyorum çökme sorunu yok ama kasıyor.
    oyun kasmasına gerçekçi bir çözüm bekliyoruz. umarım oyun istemcisi çare olur