Titanların Savaşı 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_1.png

Oyunumuzda yapılacak etkinlik olan "Titanların Savaşı 2019" etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

Son düzenlenen: 29 Temmuz 2019
  2. rrtrte

rrtrte User

ödüllere bakılırsa oyundaki enen en güzel etkinlik

3. etkinlik karlı gibi ama çok çok karışık kaç kez okudum tam anlayamadım basit bir şekilde anlatacak varmı

4. Amiral Gemiler neden 36-37 haritalarda çıkıyor, 21 lvl olanlar ne yapacak çok saçma 1er tane çıkması

jokerrmurathan bunu beğendi.
  5. karaborsadaki itibar desteği ne işe yarar neden 2 tane var hangis hangi takım için
    biri 14 250 inci digeri 42.750 1 tane sadece

6. ya bu nedir be adam darbeye girmiş sıkıyor hatta sıralamada 1. ben geliyorum npc anında bana dönüyor daha sıkmaya bile başlamadım... Bu nasıl iştir bunu biri açıklasın yada bir problem mi var ? Enkaz tohumunun 50m canı var sıkıyorum daha ilk sıkışımda bana dönüyor ve sürekli bana sıkıyor

Son düzenlenen: 30 Temmuz 2019
  7. ya bu nedir be adam darbeye girmiş sıkıyor hatta sıralamada 1. ben geliyorum npc anında bana dönüyor daha sıkmaya bile başlamadım... Bu nasıl iştir bunu biri açıklasın yada bir problem mi var ?

8. enkaz tohumu,kıyımın kaynağı sistemi ,çekiciler ne olursa olsun bana sıkmaktalar.
    Örnek olarak verirsem; 50M canı kalmış bir enkaz tohumunun darbesi başkasında olmasına rağmen atış yapmadığım halde bana sıkmakta...bu diğer sistem gemileri içinde geçerli....Ne olursa olsun sıkmadığım halde darbeleri başkasında olmasına rağmen bana sıkmaktalar... Çıldırmak üzereyim yardım edin lütfen....

9. satın alınabilir tasarım çok az 2014 ten beri sürekli tekrarlanan etkinlikte bu kadar az tasarımın koyulması garip

10. karthagos

karthagos User

Bu güne kadarki en güzel ve en karlı etkinliklerden birisi. Teşekkürler seafight.

11. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Kıyımın Kaynağı nasıl ortaya çıkıyor aydınlatıcı bilgi verebilecek bir arkadaş varmı şimdiden teşekkür

12. wasdsaw

wasdsaw User

Kıyımın kaynağı 50 enkaz tohumu kesilince ortaya çıkar, enkaz tohumuysa 50 gaia taraftarının kesilmesiyle.

13. Ahtapot zehri neden sadece Taç ile satın alınabiliyor ?

14. DRAGON2

DRAGON2 User

1-3.999
    · 4.000-7.999
    · 8.000-11.999
    · 12.000+
    şuan bu itibar sistemi çalışmıyor 5bin itibarım oldu herhangi bir ödül artışı yok acil çözersiniz inş etkinlik bitmeden.dd

15. buffturkei

buffturkei User

rhea ne zaman hangi haritalarda cıkıyor her saat başı cıkar diyor ama hiç görmedim görev aldım rhea batır diyor yardım.

16. 5 kişi var bana sıkıyo ben zaten güçsüzüm onlara sıkmıyo beni gördüğü saniye sıkıyo ne yapmalıyım

17. nimbustan çıkmalısın dostum :D

18. o ne demek

19. yani nasil cikicam

20. Pompeii sistem gemisinin tasarım verdiğine eminmisiniz? 4 5 kere kestik kimseye vermedi tasarımı.