Titanların Savaşı 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaslar yikimin kor atesine bir kac kisi zaten vuruyo ben daha vurmadan sistem bana vurmaya basliyo. neden?

psiqopath bunu beğendi.
  2. şuna bir çözüm bulun sisteme yarım hasarda saldırmaya baslıyorum buna rağmen bana dönüyor bugda kaldık sanırım bnimbstan nasıl çıkabiliriz

3. Büyük ihtimalle itibarı az olanlara sıkıyor sistem benim anladıgım o

4. sacmalik o zaman hep bana vursun

5. itibarla alakası yok itibarım 4000+ bug var oyunda düzeltilmesi gerek

6. tamam da baskasina da vursa orada kac kisi var en uzaktan bana vuruyo. Duzeltilmesi lazim acilen

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. Tortuga07

Tortuga07 User

canı az olana dönüyor diye biliyorum ben

8. buffturkei

buffturkei User

kader lambası nedir bende 1 tane var ne işe yarıyor

9. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Kıyımın Kaynağı ve Pompeii Yangınları gemilerinden.

10. rrtrte

rrtrte User

neden sürekli üst haritalara atıyor ? ben kırmızı tarafı seçtim ama ana gemiyi kesemiyorum halbuki diğer tarafın gemisi hep altlara cıkıyor

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Kesinlikle rastgele atılmakta. Üst ya da alta atması söz konusu bile değil.

Saygılar.

12. parazitin

parazitin User

itibarı çok olana dönüyor bu etkinlikte npc ler itibarınız ne kadar çoksa ilk sizi hedef alır

13. KяaL!

KяaL! User

sistemi 20 kişi kesiyor darbesi bende deil eminimki itibarları benden fazla sistem bir tek bana sıkıyor gına geldi

psiqopath bunu beğendi.
  14. Selamlar topladığımız ruhlar etkinlik bitiminde Taç olacak mı acaba?

15. Selam,

Hayır. Gülle ile değişicek.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  16. yumi

yumi User

İtibar sıfırlayan yeni görev eşyası nedir? Nasıl elde edilir? Hangi efendiye teslim edip itibarımızı sıfırlayabiliriz?

17. günlük görevleri yaparak 120 tane itibar yaptım.sonraki görevleri yapabilmem için 1000 tane daha itibar toplamam gerekiyor.bu itibar sayısını nasıl artırabilirim

18. Sistem gemilerini kesmen lazım hızlı artıyor zaten

19. 1000 tane yapmak için başka yol yok mu

20. psiqopath

psiqopath User

bu sorun bende de var. daha gemiye sıkmadan bana vurmaya başlıyor. çözümü nedir bilen arkadaş paylaşırsa memnun olurum.