Titanların Savaşı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Titanların Savaşı" Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. ya bu ne alaka bu sınır işi gulle koyuyorsun sınırlı barı sandıgı sınırsız ver ne saçma iş bu kaç aydır etkınlık de bile sınırlı mı oynıcaz havainın degeri arttı sayenızde havai savaş etkınlık her şeyi vuruyor iyi ki havai sınırlı degil yoksa mıllet ne vurucak

3. etkinlik gelmedi ki sadece karaborsa var şuanda ne soru sorabiliriz

4. yeter sınırlı gülle sınırlı anahtardan gına geldi neyin sınırı ya bu o çinlilere söyleyin çok zorluyorlar bizi bak başka oyunamı geçek

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. воины

воины User

adamın teki tasarım almış chatte seyir defteri paylaştı ortada npc yoktu nasıl aldı bu tasarımı

6. ARAKLILI

ARAKLILI User

Etkinlik npcler yok görev alıcılarda görev yok ayrıca kader lambası nedir bu da parayla alınan bir nesne mi ?

7. karaborsadan tasarım alınabiliyor ruhlarla bende aldım

8. bi önceki ışıklar felan silinmemişti bnde aldım bişeyler bileydim bnde dün kullanmazdım bu işi kıvıramadı yeni ekip

9. önceki etkinlikten kalma ruhlar kullanılıyor suan ; o yüzden almıştır

10. saltı

saltı User

Kod var mı?

11. REHEA nasıl çıkıyor ne zaman çıkıyor

12. saat başı atıyor

13. Feminazi

Feminazi User

Etkinlik şu ana kadar süper gidiyor. Teşekkür ederim Seafight ekibi!

14. воины

воины User

görevlerin sonunda ne veriyo

15. MrSpock96

MrSpock96 User

bütün görevlerin içinde kayda değer bişey var mı top filan

16. Coder

Coder User

Yeni açılmış bir gemiyle oynuyorum. Etkinlik gemisiyle aynı vuruyorum. O bana 25 ben ona 25. Bunların vuruşları bu kadar yüksek olmak zorunda mı ?

17. REHEA saat başı atmıyor cvp verecek yetkili yokmu

18. Sıralama ödülleri günlük mü ? yoksa tek mi

19. "Rhea ve Kronos her saat başı aynı haritada birlikte ortaya çıkarlar. Birbirleriyle savaşırlar. Belirli bir miktar HP kaybettiklerinde hizmetkârları doğmaya başlar: Titan Savaşçısı ve Titan Savunucusu. Rhea ve Kronos'tan biri öldüğünde, diğeri de kaybolur ve geride ganimet bırakır (Kaybeden taraf ganimeti)"

etkinlik açıklamasında böyle ben rastgeldim ikisi bir arada aynı haritaya atıyor ama yukarıda hangi haritaya attığı yazmıyor.

20. aynen açıklamanın ilk maddelerinde günlük sıralama diyor ama geçen bir mod tek sıralama dedi açıklık getirebilirmisiniz ona göre diğer taraftanda puan almaya çalışacaz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.