Titanların Savaşı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. seni bilmem de bana geldi lanetli ruhlar. beraber 8 1 de kestik ya ondan diyorum :)

ayrıca etkinlik gayet iyi, ruh kasması biraz zor keşke küçük gemilerde arada 1 de olsa 1 er 2 şer ruh verseydıler

2. O kadar Pompei kestim hep kum saati veriyor,diğerlerini eklemeyi unuttular sanırım

3. AKHILON

AKHILON User

bu kadar tasarım yazılmış hepsi hikaye sanırım alınmıyor hiç bi şekilde :D

4. TRANTULA

TRANTULA User

bu botculara da bi care

5. hiç bir şey vermedi sistem

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  6. sayın bigpatron etkinliklerde artık gemiye bir şeyler toplamayı geçtik oyun içerisinde bot gemileriyle yarış yaparak sandık açmak ve ejder kaplumbağa yuvası kesme yarışına girer olduk allah aşkına insanların bu kadar yazıp çizdiğini ciddiye alacak bir yetkili insan yokmu şu oyunda seafight yönetimi bu konuya neden bu kadar duyarsız kalıyor acaba hep verilen cevaplar klasik supporta yazın demekten vazgeçin lütfen sizlerden şöyle bir duyuru bekliyor oyunda emek verip aktif olan oyuncular oyunda bot taraması yapılacağından ve yeni bir güncelleme için reset atılacaktır diye bir yazı yazmak çokmu zor birşey şu oyunda ben ilkokul mezunu bir insanım şu bot tarama işini ben yapsam hergün en az 100 gemiyi yasaklarım bot sistemi nedeniyle ama seafight yönetimi ticari yönden baktığı için işe radikal bir tutum sergilemeyi seçmiyor nedense söyleyecek çok şey var aslında ama değişen birşey olmayacağı için bizim sadece yazdıklarımız kalıyor burada.... saygılar

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2018
  7. Kasamıyorum diyen haksızlık eder mükemmel bir etkinlik olmuş oynadığım saat dilimleri az olsada yaklaşık 15 milyona yakın inci kasmayı başardım şuanki itibarım 23.520 de keşke 30 da 40 da itibar sınırı olsaymış muhteşem olurmuş şuan aldıgım gülle attığımı karşılıyor gelen 2 bin inci ful kar tebrik ediyorum bu etkinliği yapanları devamının gelmesi hatta uzamasını bile talep ediyorum teşekkürler.

8. bence uzatulsın ben bu etkinlikten bir şey anlamadım
    tasarımıda alamadım daha

9. arkadaşlar bu kadaer lambasını nasılm alabiliriz fazla hasar verenemi veriyor bu kadaer lambasını?

10. anlayanında olduğu zannetmiyorum 1bu etkinlik yeni başlayanları ve öncekiler etkinlikte bahsediyorum ki yeni başlayan bizim yönlendiğimiz h oharkadaşlar şimdibana bune abi gel bizim oynadığımız oyunlara takıl yanımızda gez gerisine karışma biz bu kardeşlere bu oyunu ben 7 seneye girecem gelen kaçt benim gemi 4.4 değil ama şu andaki en zorda olsaparasız etkinlikleri çok olmasada karlı değerlendiriyorum ve filosuz oynuyorum belki birfilodan çok arkadaşımdavar yerli yabancı uzunlafınkısası ...benyazmayacağım gerisini siztamamlayın öyle bişeyler yazınki benbu kardeşleri bu oynadığım oyuna motive edip çağıra bileyim.

11. Öyle bir yazmışsın ki, etkinlik görmedi sanki oyuncular merak etme kaşıkla veren kepçesiyle almasınıda bilir.

-GAVURDAĞLI- bunu beğendi.
  12. istediğiyle alsın ben memnunum değilseniz etkinliği değerlendirmeyebilirsiniz bu sizin hakkınız.

13. saltı

saltı User

Kardeşim 15milyona yakın inci kastım diyorsun üstelik oynadığım saat az diyorsun bizim gözümüzden kacan birşey mi var?

-GAVURDAĞLI- bunu beğendi.
  14. ulkucu023

ulkucu023 User

KOD varmı rica etsem
    facebook sayfasında da e posta adresimde de kod felan göremiyorum bilginize yani

15. Böyle oyuncu anlayışı olunca semer vuran çok olur!

16. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

KOD: GAIA2018

Saygılarımla.

17. Karaborsadaki Petin Taşları Kaçıncı Seviye

18. yanlış konuşuyorsun semer vuran çok olur hayırdır oyun bu kadar mı önemli senin için vazgeçemicek kadar mı begenmiyorsan oynamaya bilirsin.

19. ben kırmızı taraftayım pompei bana tasarım verirmi sıksam ?

20. 15 - 20 taneye sıktım alamadım bn daha saçma olmuş bu muhabbet hep kum saati veriyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.