Titanların Savaşı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. etkinlik sandıkları çok az.ya sandığa kısıtlama getirip sandık aldırmıyorsunuz sandık bol hartada oluyordu.şimdi sandık sınırsız alınıyor ama haritada sandık yok. zaten harita sayısı düşürülmüş bari sandıkları çoğaltın.millet oyundan bıkıyor.etkinlik yapıyorsunuz gülle yok.enkaz tohumu çok atıyor ama kesebilen yok ki hem çok vuruyor hem gülle yok ki. çok gülle topladım bir kaç npc de gülle bitiyor gülle mi topluyalım yoksa npc mi kesmeye çalışalım

2. Kardeş sana uydum Kıyımın Kaynağına sıktım baştan sona sadece Ouaranos puanı verdi :)

3. iyi de sen dedin ki '' ben yeşil takımdayım enkaz tohumu kesersem lanetli verir mi'' diye bir soru sordun bende sana seyir defteri attım bak ben ödül aldım diye ayrıca kıyım kaynağını sormadın kaldı ki yeşil takımdaysan nasıl bu ssteme sıkıpta sadece puan aldın o zaman sen kırmızı takımdaymışsın ?

4. Kardeşim ben en büyük npc o sanıyordum yazdığımda sonradan tekrar okudum, yeşil Gaia takımındayım, ouranos puanı verdi kestikten sonra isimleri karıştırdım iyice :D

5. ruhlar kaça kaç takas edilecek bilen varmı

6. ulkucu023

ulkucu023 User

Yeni bir kod varmı adaca sayın moderator. rica etsem eposta ve facebook sayfasında kodlara ulaşamıyoruz gelen yok da

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Başka bir kod bulunmamakta.

Saygılarımla.

8. kaddarr

kaddarr User

ışık yayan var lanetli ruhlara kaça kaç oranla ahtapot güllesi vericeği belli olduysa bilgilendirir misiniz.

9. mdanis

mdanis User

lambaya 1500 inci mi verdiniz çok vermişsiniz paketi 26 tl ydi

TiryakiHasan bunu beğendi.
  10. ulkucu023

ulkucu023 User

KOD varmı arkadşlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.