Top Katlama ve Gemi Banı Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TopKatlamaa tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yıllardır bota atılan gemilerde milyonlarca ekipman oldu. Atılan 2 haftalık “göstermelik ban” onlara yalnızca gidin bi tatil yapın anlamında bence. Top katlama ha keza öyle. Benim asıl gemimde milyarlarca yatırıp dizdiğim toplardan fazlasını birileri haksız kazanç sağlayıp yaptı. Doğum günü etkinliğinde zaten taşlarını fulleyen fulleyene. Çoğu geminin taşları benden iyi duruma geldi. Emeğiyle yapana hiç bir şey demem ama haksız kazançtan olunca sessiz kalamıyorum. Sizin yapacak bişeyinizin olmadığını biliyorum ama üstlerinize bu durum hakkında biraz ısrarcı şekilde taleplerimizi iletin lütfen. Saygılarımla

Miralay.01 bunu beğendi.
  2. botlar sınırsız banlanmadığı müddetçe adelet sayılmaz bende 15 gün oyuna girmeyeyim banada onlar kadar harita canı ve malzeme verin o zaman ayrıca ne kadar bot varsa banlayayın çoğu bot gemisi hala açık lütfen adalet istiyoruz kolay gelsin...

3. umarım bokor hediyesinin yanında sınırsız banıda yanında hediye ederler Haklı olarak Adalet İstiyoruz kolay gelsin...

4. Sınırsızı banı atmak istememelerini anlıyorum oyuncu kaybetmek istemiyorlar onu anladıkda bari caydırıcı bir ban olsa 3 ay ver 6 ay ver ki 6 ay bence uygun kullanmaya çekinsin.Ki en mantıklısı hesaplardaki inci gülle bp gibi önemli özelliklerin sıfırlanması daha caydırıcı olurdu zira inci için elit puan için bot atılıyor botun kastığını sıfırlansa daha adil olabilir bota yapttırdığıı herşey boşuna olmuş olurdu

TR-2_vatansağolsun23 bunu beğendi.
  5. Selam,

Sizleri çok iyi anlıyorum. Fakat konu ile alâkalı yapacak çokda birşey yok. Ben konuyu raporlara ekledim.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.