Geri bildirim TR Fiyat Değişikliği Geri Bildirimi

Konusu 'Genel Geri Bildirim' forumundadır ve Artemis tarafından 21 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Artemis

Artemis Community Team Team Seafight

Merhaba,

Fiyat Değişikliği ile ilgili geri bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz. Bizler için sizlerden gelecek her türlü olumlu ya da olumsuz geri bildirim önemlidir.

Lütfen forum kurallarını unutmadan tartışalım

NightWish66 ve suskun.56 bunu beğendi.
  2. Neresi en uygunu Allah aşkına en pahalı oyunlardan birisi bu oyun.Diğer online oyunlar fiyatları sabit tutarken fırsattan istifade daima bizlere zarar verecek şekilde hareket ediyorsunuz.Bu oyunu 12 yıldır oynuyorum 1 sefer dahi Fiyatda indirime gidilmedi her zaman kur farkı bahanesiyle daima fiyatlar yükseldi.

3. TucTucker

TucTucker User

Hammadde yurtdışından geldiği için mi fiyat dolar kuruna bağlı artış gösteriyor :D Gemi parçaları felan :D

4. Türkiye'ye ilk darbe yine seafight ekibinden geldi hiç şaşırtmıyorsunuz bizi teşekkür ederiz.Fırsatçılığınıza hayranız millet olarak.Sözüm türk oyun yetkililerine değil yanlış anlaşılmasın ama görevinizi yapıp iletirseniz sevinirim.Bu oyunda en güçlü ve en etkin millet her zaman türklerdi ve öyle de kalacak bunu da iletirseniz seviniriz.Kolay gelsin.

5. Sürekli bi fiyat artışı ve ya paket içeriklerindeki akla sığmıycak derece de verilen para ile orantısız olan paketler madem fiyat arttırımına gidiceksiniz oyunda alışveriş yapan oyuncular için ödemelerde her alışveriş sonrası bi indirim yapmalısınız.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  6. Hahaha aynen usta bende onu anlamıyorum oyun bu sana sanal paket nedir bunun hammaddesi 3 yemek kaşığı internet mi :D:D

7. EMRE

EMRE User

Yapmayın arkadaşlar alışveriş boykot edin adamların her çıkardığı paketi ucuz pahalı demeden alırsanız adamlar da zam yapar nasıl olsa alıyorlar diye.Yatırmayın 1 ay oyuna para bakın bakalım ne oluyo ozaman görürüm ben bunları hep alışveriş yaptıgımız için bizi saf durumuna koyuyorlar ve nasıl olsa alıcaklar die yapılıyor bunlar.Hep beraber bıykot edelim 1 ay alışveriş yapmayalım ozaman görün siz nasıl indirime gidiyolar.

8. Doğru demişsin ama maalesef bizim milletin geninde çıkarcılık var, sen almazsın öteki o almıyorsa ben alayımda ondan iyi duruma geleyim diyerek yine alış veriş yapar. en ucuz eşya 200 tl de olsa sırf bir adım öne geçebilmek için alacak çok kişi var

9. mısfıts

mısfıts User

TR servırına sesleniyorum arkadaşlar boykot uygulayın nasılsa bunların cebine giren parayı biz veriyoruz TR den bir boykot bunlara iyi bir darbe olacaktır

İyi forumlar.

10. Fiyatlar çok pahalı ben her paketi çeken biriyim ama bu kadar pahalı olmaz sayın yetkililer bunun ile ilgili çalışma yapılması gerekiyor aksi taktirde bir çok oyuncu kaybedecek seafight bu bir tehtit olarak algılanmasın ama bizimde oynadığım server da düşman olduğumuz adamlar var onlarla savasa bilmek için mecbur çekiyoruz( bizi şöyle görmeyin mecbur çekecekler) böyle yaparsanız bizde hiç birşey çekmeyeceğiz mecbur olarak lütfen biraz daha uygun fiyatlar yapılmasını arz ediyoruz .

11. Bir full gemi yapmak için 3000 4000 tl veriyoruz ne görsellik var ne heyecan anca etkinlik oda 1 e 1.01 veriyor iddaa oranı gibi bu oyunda artık bişeylerin değişmesi gerekiyor artık 3d geçilmeli world of warships bile bu oyundan kat be kat iyi artık bu oyun 3d ye geçmeli

12. "Boykot Ediyorum" ülkemize açılan ekonomik savaşı hammaddesi ve hiçbir karşılığı olmayan oyun itemlerinin fiyatı yükseltilerek desteklenmesini Boykot Ediyorum. ve bundan sonra seafight a 1 kuruş bile harcamayacağım. Siz değerli arkadaşlarımında beni destekleyeceğini umuyorum eğer birlikte hareket edersek biz onların kararına değil onlar bizim kararımıza uyacaktır. Saygılarımla.

13. bu yazıyı kaç kişi, DİKKATE alacak bakalım

PoseidonELF ve kara*şeytan_sea_ bunu beğendi.
  14. Geç kalınmış bir hareket 1yıl önce yapılmalıydı sonuçta oyun şirketi almanyada ve maaşlar euro la ödeniyor e 1€ 7TL olduğuna göre adamın 2bin € maaş aldığını düşünün bunun elektriği suyu Vs Vs 2500 e gider yani yani bir maaş için 20bin tl bunun içinde her ay 9-10 paket çıkacağına 2-3 paket çıkarsın pahalı olsun geçen seferde destek verdim şimdide destek veriyorum yatırmayan yatırmasın ama boş yazı onlar

C*A*P*T*A*N*J*A*Kşrn bunu beğendi.
  15. odeeym

odeeym User

Yine saçmalamışsın. Antipatikliğin üzerinde.

16. barbaros47

barbaros47 User

10 seneden fazla bir süredir şurdaki oyunculara istemedikleri halde zibilyon tane yenilik getirdiniz,oyuncuların tek istediği eski seafight gibi bir düzen hiç yoksa 2010-2011 arasındaki oyuna bile razıydık,10 seneden fazla bir süredir siz bu oyuncuların bu ülkenin ekmeğini yiyorsunuz ve ülkenin geçtiği zor bir dönemde kaymağını yediğini bu ülkenin oyuncularına bir tekmeyi daha tarafınızdan atılmasında bir beis görmüyorsunuz,ben bırakalı 5-6 sene oluyor ara ara girip gerçekten oyunun haline bakıp üzülüyorum,hala bu oyuna para dökenlere ise cidden şaşırıyorum,malları yurtdışından mı getiriyorsunuz türkiyeye hayırdır ?

17. veterans

veterans User

Yapılan zamma indirim de yapılır umarım dolar kuru düşer yoksa bu gidişle yeni servere yönelicem artık tadı kaçıyor . . .

18. Oyun benden daha soğuk daha çok seviyon demek ki sana kendimi beğendirmem için daha saçma ve daha itici olmam lazım not aldım.Sana az bile bu zam ama gene arkasındayım en az %20 zam yapılmalı en az 2 kat değersizleşti Tl adamlar € la çalışıyor

19. selamun aleyküm
    arkadaşlar 12 senedir bende oynuyorum ama seafight ne yazıkki artık öyle bir noktaya geldiki
    doyma noktasında evet biz oyuncular hatalıyız cıkardıkları her paketi almakla oyunu zengin ettik
    kimse zorla satmıyor ama neticede kımısı emekle oynuyor kımısı para vererek
    artık seafighta kafa yormaya değmez bence alternatif türk yapımı bir oyun var bu politikayla
    devam ederlerse oraya geçiş yapacağım
    bize değer vermeyen oyun ile biz oyuncularında işi olmaz ;)
    bir çoğunuzun kafasından bunun geçtiğinin farkındayım öyleyse düşünmeyin yapın
    alışveriş yapmayın...

20. KerBeY

KerBeY User

nightwish ne kadar boş bi yorum yapıyorsun be tl değersizleşmiş olabilir ama bu paketleri sunarken hammadde harcamıyorlar sana sanal bişeyi satıyor ve euro arttı diye zaman yapıyor