Typhon'un İntikamı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

Buraya yazmış olduğunuz geri bildirimleri Merkez Ekibimize iletiyoruz.Etkinlik hakkında Merkez Ekibimiz tarafından geri dönüşleri sizlere Forum üzerinden paylaşmaya devam ediyoruz.

Saygılarımla.

capt bunu beğendi.
  2. ρѕм

ρѕм User

Tahmini olarak 2 gün sonra diyebilirim.Etkinliğin 2. aşaması başlıyacak.

3. evet genelde haritaların kenar kısımlarında oluyor

4. karaborsadan gülle alamıyoruzki, nasıl olcak bu iş?
    etkinliği zehir zıkkım ediyorlar bize

5. disardaki sistemlerde antik nisan versin böyle olmaz ki ama

6. oyun tamamen duygusala bağlandı para para para sandıklara bilerek malzeme koymuyorlarki millet parayla gülle alsın sistemsel bir şekilde işliyor etkinlik

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. ρѕм

ρѕм User

İkinci kısımda gülle sınırsız olsun.Bi etkinliğin tadını çıkartalım nişan bile kasamıyoruz gülle alamadığımız için.

Elram bunu beğendi.
  8. buflar için kasılmak istiyoruz ama gülle dayanmıyor 1500-650 kasmak lazım gülle olaydı en azndan daha seri kasardık

9. Ayasofya

Ayasofya User

Arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz bu tasarımı almak için? 2 kez bitirdim bir de taktik falan uygulamaya çalışıyorum ama alamadım bir türlü bu tasarımı. Siz nasıl bir yol ile bitirdiniz?

10. bu etkinliğin 2. aşaması ne zaman başlayacak

11. ρѕм

ρѕм User

Bu jinx dawn vs gibi tasarımlar hala neden gelmedi karaborsaya ?

12. kalp kırıcı attığımız etkinlikte neden ruhlar ahtapot cephanesine dönüşüyor açıklama da öyle yazıyor yanlış mı yoksa bu şaka mı ahtapot zehri ne alaka

13. tasarımlar ve pet sanırım bu gece ya da yarın öğlen gelecek sarı ve yeşil ruhları satışa çıkartmışlar onun alameti olsa gerek

14. Sayın Bigpatron antik nişan veren kod yayınlanmasını sağlarmısınız zira grup haritasına giremeyen zayıf gemiler var lütfen.

15. bu arada grup hartasının verdiği petin görseli bozuk fotoğrafta ucan maymun var peti taktım yanıma taş adam geldi :D

16. buyv

buyv User

Sayın Bigpatron antik nişan veren kod yayınlanmasını sağlarmısınız zira grup haritasına giremeyen zayıf gemiler var lütfen.

17. typhon sürelimi çıkıyor yada bir gemi kesilincemi?

18. ρѕм

ρѕм User

Slade gemisi kesildiği zamanlarda atmakta.Ayrıca daha çok bilgi sahibi olmak için buraya bakabilirsiniz.

19. Porstmouth

Porstmouth User

1 milyarlık geminin görünümü nasıl

20. ρѕм

ρѕм User

Buradan bakabilirsin.Ayrıca taç ile gülle almak gerçekten çok mantıksız.26 level olan oyuncular etkinlikten direk düşmekte zaten alınması gereken bir ton şey var.Buna yetenekte eklendi.