Typhon'un İntikamı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. AzRooo

AzRooo User

Sayın Bigpatron antik nişan veren kod yayınlanmasını sağlarmısınız zira grup haritasına giremeyen zayıf gemiler var lütfen.​

2. ruhlar kaç orandan krakene çevirilecek acaba

3. oyun bırakmalar yavastan basladı zaten.

4. GECE

GECE User

etkinlik npc slade in tasarımı karaborsakilern hangisi 500m mi 1milyar olan mı ?

5. ρѕм

ρѕм User

1 milyar olan.Buradan bakabilirsiniz.

6. Porstmouth

Porstmouth User

her etkinlikte karaborsada miço oluyordu,elimizdeki micoların süresi bitti bu etkinlikte neden cıkmadı ?

[hayaletajan] bunu beğendi.
  7. Porstmouth

Porstmouth User

Sorgulayamaz ne demek ?
    Ben bu oyunun musterisiyim,daha önce ben oyun içi nesnelerle micoya sahip oluyordum.
    Şimdi neden para yatırmak zorundayım ?
    Tekrar soruyorum micolar nerde ?

buyv bunu beğendi.
  8. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Etkinlik sıralamasına girmek için boşuna uğraşmayın, Çünkü BOTTAKİ hesaplar kafaya oynuyor siz biz boşuna sıralama için yırtınmayalım her harita parsellenmiş etkinlik başladığı günden beri
    ŤΛЛƓЦЛ 65/37094987 bu oyuncu 3/1 de botta kasıyor daha ne diyelim

TiryakiHasan bunu beğendi.
  9. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

inanmayan verdiğim örnek için 3/1 bakabilir diğerlerini yazmak gereği duymadım örnek için bu oyuncuyu yazdım

TiryakiHasan bunu beğendi.
  10. ρѕм

ρѕм User

Savunma yapıcam derken iyi saçma cümleler kurmuşsun.Bu oyun yama duyurusunda miçolar artık kalkıcak demedi mi ? Daha sonra paketler ile sattılar.Yeni yetenek gelsin kalkıcak, yeni yetenek gelsin tamamen kalkıcak diye her yerde bas bas bağırdılar.Şu an yapılan şey para ver miço al.Ne oldu yeni yetenek geldi, kaldırmak yerine yeni paketlerin içine dayadılar millet 1.95 saniyede 120, 120 vuruyor.Kendisi ile çelişen bu durumda bir oyuncu olarak bunu eleştirmeyin diye her yerde yazmanız ne kadar mantıklı ?

buyv, NePs ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  11. deniz_4_9

deniz_4_9 User

Oyuna surekli para yatiran para babasi kardes bu sanirim memnun durumdan baksana :D

buyv bunu beğendi.
  12. deniz_4_9

deniz_4_9 User

İyide kardesim neden yanlisi savunuyorsun ki forumda yeni yetenekler gelince kalkacak denildi ama paket halinde satmaya basladilar bir kerede yanlisi savunmayin :)

buyv bunu beğendi.
  13. ρѕм

ρѕм User

Aynen kadeş kendim uydurup forumda paylaştım.Buyur linki buradan bakabilirsin.Bir suçlama yapmadan önce bilgilensen iyi olur.[​IMG]

Aynen oyuncular hep uydurur sonrada kendi çaldıklarına kendileri oynar.Devam böyle devam...

buyv bunu beğendi.
  14. 50 -60bin vuran keto 30milyon canı olan ladon resmen işkence kalp kırıcı güllede yok. onuda geçtim efsane ladon sürümünde savunma cemberinin icine girdigim halde keto 3 kere vurdu ve battım geç farkettim. yapacagınız etkinligin içine tükürmek lazım kaç yıl oldu bi düzeltemediler kaç yıl oldu şu mini oyunlar için adam gibi acıklama yok adam gibi öğretici video yok yok yok GİŞ şartlarındaoyun dan kaynaklanan hataların karşılanacagı yazıyor ya inciyi verin yada harcadıgım gülleyi

15. anahtar ve ruh takasları ne zaman gerçekleşecek bu gece mi?

16. ayın 8 e ertelenmiş

17. Bu çok doğru.
    Açtım İspanyol forumunu inceledim böyle bir düzen olamaz adamlar şahane bir şekilde forumu kullanıyor. TR forumunda ise aylar snrasında tasarım fotoları ekleniyr.. Garip. Daha eventin 1.gününden video koydu adamlar açıp biraz göz atın sizcede fark büyük değil mi ?

http://es.bigpoint.com/seafight/board/threads/faq-la-venganza-de-tifon-2018.70649/

18. işte ben bu
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=dO1QSyxEW5s bu videodakini söylüyorum adam hem yeşil cemberin icinde hemde kırmızı cemberin içinde ve keto hasar veremiyor ama bende tam tersi kaç defa girdiysem gireyim o yeşil cemberi actıgımda kırmızı cemberin icinde oldugum halde 60 bin vura vura batırdı sonra birdaha denedim o yesili patlattım baska yerdeki kırmızı cembere girdim o yeşil gidene kadar keto yine vurdu oyunda hata var zararımı karşılayın diyorum yok anlamıyorlar

19. Bu son etkinlikte herkeste öyle oldu o video eski dostum eskiden dediğin gibiydi hasar almıyorduk şimdikinde hasar alıyoruz ketodan.

20. eski videoyu adamlar niye koysun foruma ayrıca kırmızı cemberin icinde olsanız bile yesil cemberi aktif ederseniz keto size vurur diye bir bilgilendirme yok