Uçurum Haritası Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 14 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gecen hafta bir kaç defa girdim 18 veya 19 da battım. bir kaç değişikli yapmama ragmen sadece 20. haritaya gelebiliyorum alfa kurt o kadar cok vuruyorki yapabilecegimiz birsey yok makul bir vuruş yapması gerekiyor 25 e gelenler nasıl geldi anlamış değilim

2. seviye muhafızım var %17.25 hasar %17.25 kacınma petlerimde mevcut

%5 zırh plaka bonusu %22 savunma %15 kacınma gemimde mevcut
    aslan siperi sadece 19 ve 20 . dalgalarda actım 179 tane siperim vardı 70 kaldı aslan siperi temin etmek kolaylaşmalı
    tek eksigim süper celik zırh ve 3. seviye muhafız

bunlar eksik diye ben ve benim gibilerin böyle rezil edilmesi hiç doğru degil
    daha fazla savunmaya öncelik verirsek bu seferde hasarımızı düşürüyor ve ucurum güllesi ile sıkmama ragmen fazla zaman alıyor 15 dakikada ve 16 dakikada bitirenlerin ne özelligi varki
    acıkmı var bug mu kullanıyorlar

Son düzenlenen: 15 May 2019
  2. Kardeşim bir kere yıllardır bu oyunu oynadığın halde oyun hakkında hiçbir şey bilmediğin üzere söylüyorum,

sana şuan burda ne anlatsak boş, nasıl olsa o dalgayı geçemeyeceksin.

İyi oyunlar dilerim.

3. oyunu yıllarca oynamakla 2 hafta önce gelen sistemi ezbere bilmek zorundamıyım? ucurum haritası nasıl yapılır videosu cekseler olmazmı her yeni cıkarttıkları etkinliklerde böyle oluyor oyunda 500 kişi acemilik cekiyor ama 10 kişi pro sence bu tuhaf degilmi herseyi hemen nasıl cözüyorlar

Son düzenlenen: 15 May 2019
    ♠TheKing01♠ bunu beğendi.
  4. tiryaki haksız sayılmaz aslında

5. oyunu yıllarca oynamakla 2 hafta önce gelen sistemi ezbere bilmek zorundamıyım? ucurum haritası nasıl yapılır videosu cekseler olmazmı her yeni cıkarttıkları etkinliklerde böyle oluyor oyunda 500 kişi acemilik cekiyor ama 10 kişi pro sence bu tuhaf degilmi herseyi hemen nasıl cözüyorlar

20 nci dalgayı ben geçtim haritayı bitirme sürem 33 dakika yani o kadar iyi değilim ama nacizane dediklerinle beraber 2 nci seviye muhafız takıyorum önce küçük olan npc leri vuruyorum daha sonra büyük olanı. arada uzaklaşıp tamir oluyorum tabii ki. o dalga da süper çelik zırhı açıyorum. yalnız oynadığım için bazı nüanslar varsa bilmem ve öğrenmem zaman alıyor. ama 3 sefer bitirdim haritayı. eğer kum saati varsa uzaklaşıp hızlı tamir olarak haritayı bitirebilirsin. hiç aslan siperi kullanmadım, zaten yok :) olsa daha kısa sürede bitirebilirim.

bugün bitirdiğim zaman cilalı tüfek dahi yoktu ama daha kısa sürede bitirdim.