Uçurum Parası Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve •ĈØĪŦŦЄЦR™•TUĞ tarafından 16 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Uçurum parası paketler içerisinde satılmalı bence. Her pakete 50bin 100 bin en az uçurum parası koymanız lazım. Kimi gemi uçurum haritasını yapamıyor gücü yetmiyor veya oyuna sonradan başlamış. Kişiler çektikleri topu 6 ya ceviremiyor. Uçurum parasını satın çekelim.

Bunu yetkili yerlere söylerseniz sevinirim. Onlarda kabul edeceğini düşünüyorum oyun paraya döndü nede olsa. Onuda koyabilirler sevgiler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2019
  2. kardeşim uçurumu yapamayan geminin uçurumla işi olmaz bu haftaya yaymaları gayet dengeli ama harita biraz daha kolaylaştırılabilir çok darbe alıyoruz bekçi bile yetmiyor

3. Kardeş ona bakarsan hep en az ilk 10 dayım 3-7 sıralamaya hep giriyorum. Yapabiliyorum. Ama demek istediğim yapamayanlar var veya uçurum parası lazım olanlar var malzeme topları dönüştürmek için falan kulllanmak isteyenler var