Vip Karaborsası Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ~RETORİK~ tarafından 29 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

karaborsadan inciyle buz güllesi alınsın mı

1. evet

oy sayısı 23
    54,8%
  2. hayır

oy sayısı 13
    31,0%
  3. kota konulsun

oy sayısı 6
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ozican2525

ozican2525 User

Unique Ship,Advent (Yılbaşı) 2007,Banana Jack,Bonus 1,2,3 ve favorim Advent Ship (RustPearl) gibi tasarımlarıda raporlarınıza eklerseniz sevinirim.

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Arkadaşlar her oyuncunun istediği tasarımın çıkması biraz mucize olmaz mı?:)

Saygılarımla.

ozican2525 bunu beğendi.
  3. beyler abartmayın istek parçamı istiyorsunuz :D o zaman herkes supporta isdeği tasarımı yazsın ona göre bireysel tasarım çıkartsınlar :D :D

4. ozican2525

ozican2525 User

Biraz fazla oldu sanırımda oyunda neredeyse tek tük gemilerde olan ve çok yıllar önce çıkmış tasarımlara önem verilmesi diye düzeltiyim o zaman:)

5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu olabilir.:D

Saygılarımla.

6. Platinium Edition Eklenmeli en güzeli :D

7. çAğRı

çAğRı User

admin tasarımlarını istiyoruz. ne o öyle herkesde olan tasarımları istemiyoruz

8. etkinlikte 2sv alev verip karaborsada ki balyozlar için 1 sv balyoz istiyorsunuz benim fikrim 2sv veriyorsanız balyozları da 2sv alevle alalım

Swarps bunu beğendi.
  9. 06BABA14

06BABA14 User

bır secenek daha eklenmesı lazım sankı 15 adet 2. sevıye alev 12 adet 2. sevıye balyoz gıbı arkadasında dedıgı gıbı etkınlıkte 2. sevıye alıyoz ama takas 1. sevıye cok adıl degıl :)

10. geçen sene öyleydi ama seviyesiz alev verirdiler balyozlar da seviyesiz alevle alınırdı niye böyle karma karışık şeyler yapıyorlar anlamıyorum

11. 06BABA14

06BABA14 User

şimdi baktım acaba satışta olan paketlerde seviyesiz veya 1. seviye top varmı diye ama alev olarak tek 4. seviye satılıyo karaborsada ki olaya pek anlam veremedim :) inş yanlışlık olmuştur.
    kendi şahsi fikrim olarakta takasın tek seferde 30 a 25 olmasındansa 3-2 3-2 seklınde 10 kez takas olması daha mantıklı..

12. Eksik olan tek şeyi eklememişler bu yerlere düşüncelerinizi yansıtırsanız sevinirim.

13. ozican2525

ozican2525 User

Eskiden hem sol hemde sağ nimet ekleniyordu.Bu etkinlikte sadece karaborsaya eklemişler ondada 10 gün alınabiliyor.(Hiç nimeti olmayanlarda gözükmekte.)Eskisi gibi yapılması gerekiyor.

14. Artık forumu okuyorlar olsa gerek bir çok ihtiyacımızı yerine getiriyorlar şuan gayet iyi oyun

15. valla bokor da atıyorum bokordan 3sv alev geliyor büyük haksızlık ben 2 sv alev kastım nasıl alayım o balyozları oyundan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar

16. bravo topları seviyelendir dik şimdide seviyesiz alevle takas var tam dalga gecer oldunuz bizle oyun mu oynuyoruz ne yapıyoruz anlamış değilim şu oyuna artık bir ayar verin daha...

17. ozican2525

ozican2525 User

Muhtemelen geçen seneki etkinlilikten kalmıştır, bu sorun düzelirse iyi olur.Bunun yanında bence toplu değilde tek tekte alınabilmeli.(sınır 25 olsun ama tek tek alınabilsin.)

18. hiç bir admin de bakıp etmiyor sanarsın duvara konuşuyoruz bari biri desin ilettik böyle böyle etkinlik biticek hala kimse de ses yok

19. support a yazdım gelen cevap oyun kurucular paketlere karar veriyor. bizim yapacağımız bi şey yok. iyide sizin oyun kurucular karaborsada 1seviye25 adet balyoz ile 30 adet2.seviye alev fırtınası topu takası yapmiyor muydu. biz oyuncularda elimizdeki seviyesiz toplari seviyelendirdik. Ayrıca günlük siralamada yer alıp 1 yada 2 top almak için milyonlarca Gülle attik. şimdi bakıyoruz karaborsada takas değişmiş ne olmuş seviyesiz top gerekli iyide kardeşim biz seviyelendirdik simdi nasıl takas yapacağız bunu bana biri aciklasin. Ramazan oruçlu birilerine sarmak istemiyorum. ya abi bu oyun kurucular ne yer ne icer de böyle bir hata yapar. yani takas yaptirmiycaksan. anlarız karaborsa yı acmazsin koymazsin paketleri daha önceki etkinliklerde yaptığınız gibi. ama sen karaborsaya takas şeklini yazıp sonra değiştirip ne yapmaya çalışıyorsun.

20. Feminazi

Feminazi User

Zaten karaborsada var şu anda kraliçenin nimeti. Fakat geminde nimet varsa, göremiyorsun. Sana görünmez oluyor yani. 100.000 inci, 500 ışık yayan, 50 tane de lanetli ruh karşılığında 10 günlüğüne aldım ben şahsen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.