Yeni Başlayanlar İçin Etkinlik Düzenlemesi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve TheKıngsArrıval tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ben oyuna yeni başlamış birisiyimde benim önerim şu yeni başlamış veya gemisi belirli bir seviyenin altında olanlara veya haritaların 5 6 7 8 lik kısımlarına değilde +20 lik kısımlarına otamatik çok fazla damega atan npcler çıkarsa daha yararlı olur bizim açımızdan diye düşünüyorum.İç savaş etkiliğinde batmaktan gemiyi 5 6 ya çıkaramadım 4/1 de geziyor gemi 5e çıktığı anda çok fazla damega alıp direk batıyorum.Hiç yoktan 20 levelden aşağı olanlara vurmasalar yada -20 veya -15 haritalarında vurmasalar çok iyi olabilir.Sağlam gemiler etkinlik yaparken (onlara bize vurduğu kadar vurmuyor onların resmen canı bile yerinden oynamıyor ) biz ise batmaktan bırak etkinliği oyunun günlük görevlerini bile yapamıyoruz.Bence yeni başlayanlar adına veya gemisini tam geliştirememiş kişilerede yönelik etkinlikler tasarlansa daha yararlı olabilir diye düşünüyorum.Sözüm sadece gemilerin otamatik vurması değil yeni başlayanlara yönelikde etkinliklerin tasarlanması yönündedir