Yeni PVE Sunucu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 29 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni PVE Sunucu

Anketin kapanma tarihi 8 Temmuz 2018.
  1. Bu fikri sevdim

oy sayısı 74
    43,8%
  2. Sadece PVE olan bir sunucu istiyorum

oy sayısı 39
    23,1%
  3. Bu fikri hiç beğenmedim

oy sayısı 56
    33,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

Seafight yapımcısı yeni bir sunucu açmayı düşünüyor. Ancak detaylı bir planlamaya girmeden önce aşağıdaki fikri size sormak istiyoruz. Yeni sunucu geminizi PVP olarak işaretleyip, işaretlememeyi seçebileceğiniz bir PVE sunucusu olabilir. Bu, gemileri PVP olarak işaretlenen herkesle oynamaya istekli olduğunuzu gösterir. Eğer devasa savaşlardan hoşlanmıyorsanız ve bunun yerine görevler yapmak ve oyun öğeleri toplamak için yelken açmaktan hoşlanıyorsanız, geminizle PvE modunda kalmanız yeterlidir.

Lütfen oylamaya katılarak bu fikir hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Seafight Ekibiniz.

*_*ИİL●APO*_* ve .ASLAN. bunu beğendi.
  2. iyi düşünülmüş sınav yaparken gorev yaparken iyi olur. ama bu savaş oyunu sadece gorev ve sınavlarda geçerli bir pvp düşünülmelidir. yoksa savaş oyunu savaş oyunu olmaktan çıkar.

-ÑîKë___®- bunu beğendi.
  3. AKHILON

AKHILON User

oyunduaki sunucular düzgün çalışmıyor teknik olarak gayet kötü durumda, eskiye nazaran oyuncu çok azaldı bu yüzden mantıklı bir fikir olarak görmüyorum şahsım adına.

4. -EMİCE61-

-EMİCE61- User

zaten oyunda kimse yok savaşacak kimse bulamıyoruz oyun kasıyor teknik hatalar oluşuyor sürekli yeni birşey çıkıyor siz yeni server açalım diyorsunuz server birleştirseniz bence daha mantıklı oyunun alt yapısını daha çok güçlendirip serverları birleştirseniz belki oyuna yeni bir heyacan gelebilir

5. sene olmuş 2018 oyun donmaktan oynanmıyor ona çare bulacaklarına nelerle uğraşıyorlar.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  6. aynen rakiple beraber pve işaretleyip tılsıma gireriz :D

*-*ERDOĞAN*-* bunu beğendi.
  7. aynen:)

8. sen de sonunda aslanda kasılırsın :D

bu gece dahil olmak üzere sırf kastığı için kaç gece oyundan çıktım..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Temmuz 2018
    Sanane_Halil bunu beğendi.
  9. stillgar

stillgar User

Oyundaki botlara çare bulamadığınızdan ( yada görmezden gelmeyi tercih ettiğinizden ) , hemen herşeyi parayla sattığınızdan , yeni oyuncunun kasılabileceği nadir etkinliklerde bile gülle vs. gibi nesneleri kısıtladığınızdan zaten oyuna yeni başlayan yok . bir şekilde başlayanda 2-3 gün sonra sıkılıp bırakıyor. Açılan yeni gemileri değerlendirip bu forumda yazılanları umursamıyorsunuz ancak çoğu bot varken kasayım bari diye açılan yan hesaplar. Bir oyunun amacının para kazanmak olduğunda hepimiz hemfikiriz sanırım ancak bu kadar abartırsanız şu anki durum çıkar ortaya. zaten şurda kaldık 150/200 kişi yeni sunucu açsanız ne olacak :D aynı adamlar beraber vakit geçirecez yine. Gerçi ne desek boş ama yazmak istedim gaza gelip .

10. Hazır değiliz oyunun kendiside hazır değil yeni sunucu açacağına hazır halde olanın teknik problemlerini gidersinler

*_*ИİL●APO*_* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  11. harika fikir gerçekten.pve modunu seçip atsın arkadaşlar bota..sabah aksam milletvekili gibi dokunulmaz takılsınlar..Oyunda zaten savaş yeterince az kişi sayısına paralel olarak bunu daha da indirgeyin..Gercekten inanılmaz bir fikirmiş.

12. oyun bitmiş durumda yeni oyuncu nasıl kazanırız diyeceğinize aşağılarda pve harita oluşturmak yerine , yeni sunucu diyorsunuz ama oynayacak oyuncu varmı ondan bile haberiniz yok inşallah oyunu oynayan 200 kişide bırakırda biraz sorunların farkına varırsınız

barbaros47 bunu beğendi.
  13. "Deve"ye Boynun Eğri Demişler....
    o da,
    Nerem Doğru ki Demiş.....

14. Demek bota he ? bunu sen mi diyorsun Ali'miydi ismin senin 7/24 ışık kuran ali vay be böyle karakter 360 derece nasılda dönüyor

15. Daha ismini bile bilmediğin oyuncular için ithamlarda bulunman yanlış. Ayrıca kanıt göstermeden ithamlarda bulunmak ban sebebidir.

16. SOKRATES

SOKRATES User

O zaman PVE Sunucusu test serveri gibi olsun yani her şey ücretli değilde insanların girip damage denemesi veya ileri levellerde karşılarına nelerin cıkacagını ogrenmesı ıyı olur
    Normal bir server gibi olursa giripte oynamak mantıklı olmaz zaten beta sureklı acık degıl boyle bir yenilik güzel bir reklamla hem oyuncu kazandırır hemde oyunun gelişmesine yardımcı olur
    Eğer server açmak saçma geliyorsa sen direk betayı açık tut mantıksal olarak farklı,
    Ülkelerlede birleştir global bir ortam olsun Türkü ayrı Almanı ayrı Amerikalısı ayrı rekabet daha büyük ve daha tatlı olur

17. Bence dertleride beta gibi yapmak ama para kazanmak istiyor olabilir yönetim , şaka bir yana bigpatron reis ben senden çok şey umuyordum , oyunun sorunlarıni biliyor , oyuncuları dinliyorsun diye düşünüyordum ama sende sessizsin açıkçası :S ama ne olursa olsun keşke böyle şeylerle uğraşmak yerine oyuncuların sorunları ile anket yapılsa

18. Selam,

Sizlerin tarafımıza bildirdiğiniz sorunları, bizler üstlerimize bildiriyoruz. Takım liderimizin bunlarla ilgilenmediğini söylüyorsunuz fakat buradaki her mesaj okunuyor ve ilgili birimlere iletiliyor. Böyle şeylerle uğraşacağına sorunları çöz demişsiniz fakat bilmeniz gereken şudur ki yine takım lidermiz ya da bu paylaşımları yapan herhangi bir yetkili kafasına göre yapmıyor. Merkez ekipten gelen bilgiler sizlere aktarılıyor. Konulara yaklaşırken biraz daha ılımlı olmalısınız bence.

Saygılarımla.

19. Selam bigpatron,
    yeni bir serverden bahsediyorsunuz belli ki oyuncu kaybı devam ediyor oyunda bunu önlemeye çalışıyorsunuz anlıyorum. Size bir soru sorayım , şuan bulunan tüm serverlerde en ufak bir savaşta kasma oluyor donma oluyor zevk alamıyoruz savaştan.Bir etkinlik veya güncelleme gelirken binbir çeşit hatayla karşılaşıyoruz yine zevk alamıyoruz.İlk önce mevcut sorunları çözün kasma , donma , gereksiz güncellemeler ve etkinliklerin nitelikli olmaması vb vb.Bunları çözdükten sonra zaten oyuncu kaybı yaşamayacaksınız bunu akıl edemiyorsa bu işi yapanlar diyecek birşey yok. Hala çözümü yeni server açmakta arıyorsanız yine diyecek birşey yok.Sorunları çözmediğiniz takdirde yeni server açıp milyonlarca inci + birçok işe yarayan malzemeyi verseniz bile oyuncu sayısı + ya geçmeyecektir.

Bilmiyorum bu yazıyı okurmusunuz okumazmısınız , ilerleyen zamanlarda göreceğiz......

20. ~zarling~

~zarling~ User

Keşke şu üstlerinize bildirdiğiniz raporları bir ara yayınlasanız da ne bildirdiğinizi görsek. Gerçekten oyun bu durumdayken yeni sunucu açmak niye ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.