Yeni PVE Sunucu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 29 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni PVE Sunucu

Anketin kapanma tarihi 8 Temmuz 2018.
  1. Bu fikri sevdim

oy sayısı 74
    43,8%
  2. Sadece PVE olan bir sunucu istiyorum

oy sayısı 39
    23,1%
  3. Bu fikri hiç beğenmedim

oy sayısı 56
    33,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

Raporları yayınlama gibi birşey söz konusu değildir.

Saygılarımla.

2. çAğRı

çAğRı User

yenı baslayıp gelısmek ısteyenler guzel bır alternatif olacaktır. umarım botlar ıcın cozumle bırlıkte gelir

keiranlee62 bunu beğendi.
  3. Mu®αт

Mu®αт User

Kesinlikle olmaması lazım.

4. muhteşem ötesi bir fikir. sadece savaşmak istediğimizde sunucu ayarımızı değiştirip savaşabilmemiz

5. yeni sunucuya nasıl gireceğiz? ne zaman açılacak?

6. mısfıts

mısfıts User

öyle bi suncunuz var zaten beta orayı sürekli aktif hale getirin iş cözülsün bu konuyu bu kadar uzatmayın

7. betadan oyun para kazanamıyor ama burada kazanacak işte :D

8. Sorunları ilettiğinizden ve samimiyetinizden şüphem yok ama gelen yeniliklerin hiç biri oyuncunun istediği ve belirttiği sorunlara çare bulacak cinsten yenilikler değil , o yüzden oyuncular sürekli isyan halinde gelen şeyleri hoş karşılamıyor ve karşı çıkıyor . Oyun yönetimi hala bu sorunlara sessiz ve farklı şeylerle uğraşıyor bunu bizlere açıklayamıyorsunuz sayın cm ..

Ayrıca oyun yönetimi şey mi zannediyor acaba yeni gelen oyuncuların hepsi pve de oynayacak ve yeni gelen oyuncular sırf bu yüzden duruma geçip , oyun oyuncu kaybetme sorununu böyle mi çözmüş olacak ? bu mudur bunun çaresi yani

9. çAğRı

çAğRı User

genel pvp sunucusu olursa daha güzel olacaktır. her ulkeden oyuncular savasabılecek. lütfen iletin :)

10. Bencede dokunulmazlık gelsin güçsüz gemiler biraz aslanda kasılsın savaş zamanı da savaşırız bence mantıklı yoksa yeni oyuncu hep batar sonra malum oyunu bırakıyor kolay gelsin...

11. şöyle bir şey olabilir , genel haritanın kenarlarına , sadece 15 level ve üzerlerinin katılavağı ve pvp olan adası olan ama o haritaya geçildğinde tüm seafight oyuncularının olacağı global savaş haritları olabilir ve buda server birleştirmeden yapılabilecek güzel bir hamle olur .
    AYrıca oyuncu korumak için ilk 5 levelin dokunulmaz olması şart , ama bu 5 level kendilerine sıkabilirler veya darbe puanı farkıda işe yarayacaktır , örneğin fark 150k ise birbirlerine sıkamasınlar

12. yalnış anladıysam kusura bakmayın 2 seçenek olacak birincisi savaşmak isteyenler pvp moduna geçip savaşacak ikicisi ise gemisini kasmak istiyenler ise pve modunu seçecek ama şurda bi sıkıntı var pvp modunu seçmiş biri pve modunda birine sıkamayacaksa bu bazı sorunlara yol açabilir örneğin ts de oyuncuya hakeret edip sonra pve moduna geçmek gibi kaygılarımın farkındasınız değilmi ?

13. Niye ki? dur ben diyeyim egoist birisisin illaki kendinden güçsüzleri batırarak kendini tatmin ediyorsun değil mi

14. ~zarling~

~zarling~ User

Mevcut oyun durumu çok mu iyi sence ? Yeni sunucu açana kadar eskisini düzeltsinler

15. Selam,

Arkadaşlar kelimelerimizi seçerek kullanırsak, birbirlerimizin yorumuna saygılı olursak daha iyi olur diye düşünüyorum. Sonuçta burası her oyuncunun fikrini beyan etmesi için açık bir platform ve lütfen görüşlere saygı duyalım. Aksi takdirde mesajları taşıyıp işlem yapmak durumundayım.

Saygılarımla.

16. barbaros47

barbaros47 User

Fikir güzel ama yetersiz,sebebi de oyuncuların kemikleşmiş kadrodan oluşması ve bu kemik kadronun da yavaş yavaş erimesi.kemikleşmiş oyuncuların çoğusu zaten bırakmış vaziyette bunun nedeni de devamlı oyunun karman çorman updatelerle oynanamaz hale getirilmesi,105 topla başlayıp max 7bin hasar verebilen nesile yok mayınlar kaleler üstüne kaleler değişik değişik para birimleri yeni toplar ve topların topları toplarında topları sonra yine o topların da toplarını çıkarırsanız bu iş zaten yürümez.
    Mega server olarak adlandırdığınız şeyde bulunan oyuncu sayısının iki katı eskiden tek bir serverda mevcuttu ve eminim şu ankinden çok daha güzel paralar kazanıyordu bigpoint.Bu pve sunucuda oyuncu kasar eder eyvallah ama yine karmakarışık olaylar silsilesi devam edecek.Bu arada söylemeden de edemeyeceğim yeni oyuncu beklentisiyle bu işe girişmeyin.Seafight öyle bir konuma geldi ki artık yeni oyuncunun oyuna başlaması im-kan-sız resmen imkansız çünkü oyunu oynayıp bırakan ve tekrar başlayanlar dahi oyunu öğrenmek için günlerini veriyor.Zaten halihazırda seafight oynayıp bırakmış olan ve geri dönmek isteyen de baştan gemi açmayıp gemi satın alıyor.

**denizlerinfatihi** bunu beğendi.
  17. bu oyunu 10 senedir oynayan bi oyuncu olarak konuşuyorum. bu oyunu hala tam olarak öğrenebilmiş hızına yetişebilmiş değilim. ama artık son 2 aydır oyuna girmiyorum yeter artık sıkıldım yeni yeni şeylerden ve bunların fahiş fiyatta dayatılmasından bi şeyi tamamlayamadan başka itemin çıkmasından gibi gibi oyuna bende çok para yatırdım zaman zaman top paketleri olsun bunun gibi ama yok imkansız yetişmek oyundan zevk almamaya başlıyo insan bi zaman sonra dicekler ki şimdi para yatırmak zorunda değilsin gene oynanır hayır efendim bu oyuna para yatırmazsan bu oyunda bi hiçsin ama artık bıraktım oyunu kafam rahat zaten etkinlik harici bu oyun hiç bi şey önceden öyle değil di etkinlik olmasa bi keyif alırdım ama şimdi etkinliklerde baymaya başladı eminim ki bi çok kişi benim gibi düşünüyo hadi allaha emanet

barbaros47 ve •کëwøпτë• bunu beğendi.
  18. SOKRATES

SOKRATES User

Yok yeter artık güçlü oyuncular eğlence olsun diye yeni başlayan oyuncuları kesıyor ne gorev yapabılıyoruz nede harıtada dolasabılıyoruz boyle sacmalık olmaz adamlar eglencesınde bız zorlugunda buna acıl cozum gelmesı lazım yoksa oyuncu kıtlesı ve yenı baslayan oyuncular ıyıce kaybolucak

**kartalgöz** bunu beğendi.
  19. Oyunu bıraktım bırakıcam artık , bizlerde sıkıldık her şeyden , ne eski savaşlar var nede oyunun sonu , önceden ne güzel 10 tane elit güverte yapmaya çalışırdım şimdi ise oyunun sonunu görevmiyorum artık , bizler amacımcın ful+ful olmak oldugu zamandaki seafight yi seviyoruz bunu değil.

20. Bence bu fikir yapılmalı kesinlikle olması lazım destekliyorum. Bu beğenmediğini veya istemediğini söyleyenleride hiç anlayamıyorum açıkcası, çünkü savaşmak isteyen pvp modunu seçecek savaşmak istemeyen sadece kasılmak,etkinlik oynamak isteyen ise pve modunu seçecek olay bu kadar kısa yani nesini beğenmediniz şu fikrin gerçekten merak ettim ayrıca bu sunucu yeni açılacak yani bu pvp/pve modları mevcut sunuculara uygulanmayacak o yüzden isteyen bu açılacak sunucuya geçer istemeyen mevcut sunucusunda kalır kimse zorla gel oyna demiyorki. Ayrıca ben de diğer arkadaşlarımızın belirttiği gibi oyuna eklenen itemların,topların ve geliştirmelerin ulaşılması zor veya paralı olmasına karşıyım ya da en azından yeni açılacak sunucuda pve seçenler için yani savaşmak istemeyenlerin bu itemları,topları,geliştirmeleri oyunda alması biraz kolaylaştırılsın.

**kartalgöz** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.