Yeni PVE Sunucu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 29 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni PVE Sunucu

Anketin kapanma tarihi 8 Temmuz 2018.
  1. Bu fikri sevdim

oy sayısı 74
    43,8%
  2. Sadece PVE olan bir sunucu istiyorum

oy sayısı 39
    23,1%
  3. Bu fikri hiç beğenmedim

oy sayısı 56
    33,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bırakın bu düşünceleri. Öncelikle oyundaki lag problemini çözün.

Madem yeni sunucu açmak için parası var bu şirketin mevcut sunucuları lag sorunu için güçlendirsin.

Arka arkaya etkinlikleri, paralı malzemeleri satmak için pazarları dolduruyorsunuz sonra her yer lag oluyor oyun oynanmıyor.

Aldıkları parayı biraz hak ederek güncel hatalar ve sorunlarla ilgilensinler.

Yeni sunucu açsalar bile o sunucu da hatadan oynanmayacak, her yeri sorun olacak.

İnsanların sinirlerini bu şekilde yeni şeyler dahil ederek yıpratmayın, biraz güncel sorunlara odaklanın.

Chat görevlilierine ve supportlara daha çok ilgilenmeleri konusunda telkinde bulunun. İletilen çoğu sorun ve hatanın yerine ulaştığını bile sanmıyorum bu aracılar nedeniyle.

Hadi eyvallah.

2. feteol

feteol User

arkadaşlar bırakın bu lag muhabbetini önce tarayıcınızda geçmişi temizleyin bilgisayarlarınızı yenileyin veya temizleyin sonra girin.eskisi gibi düşük kalitede değil oyun tabikide lag çıkacaktır o da sizlerin bilgisayarlarınıza bağlı ve az bir ihtimalde olsa sunucularla olan iletişime bağlı ancak bu iletişim bigpoint şirketi kaynaklı değil lokal sunucular kaynaklı yani ülkenizdeki internet ağıyla bir alakası var ve yeni sunucu için sizleri adam yerine koyup fikir danışıyolar ağzınıza geleni söylüyorsunuz ve tabikide para için olucak şöyle düşünün sizin bir işletmeniz var ve çok sayıda çalışanınız, sizler kar amacı gütmeden amme usulümü çalıştırıcaksınız ? bigpoint kar amacı güden bir şirkettir, işletmedir. para harcanmadığı sürece bunca çalışan masrafları ,vergiler , normal masrafları kendi ceplerinden karşılayacak değiller. onun için sizlere düşüncelereniz sorulduğunda kafanıza göre atıp tutmak yerine içeriğini tamamen sorun ve fikirlerinizi usluplarınız düzgün bir şekilde cevap verin lütfen. sonuçta burdaki yönetici ve diğer arkadaşlar sadece çalışan insanlar sizler ve benim gibi ve işlerine saygı duymanızı istiyorum

Seafight - Türkiye ekibi sizlere kolay gelsin

ayrıca ... olarak amme usulü iş yapıyorduk ve sizlerin saçma sapan yorumlarınız ve konuşmalarınız yüzünden aktivite ve bilgi paylaşımlarına son verdik artık tüm bilgiler kendimiz için kullanılıcaktır

İyi oyunlar-

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Temmuz 2018
  3. Menetli

Menetli Guest

Selam @feteol ,

İlk olarak üslubunuza dikkat ediniz ve resmi olmayan sayfaların isimlerini resmi olan bir forum üzerinden paylaşmayınız.

Saygılarımla.

kingSo bunu beğendi.
  4. *MV1*

*MV1* User

Bundan 7/8 yıl önce bir ara 5 levele kadar olan bütün haritaların korumalıydı küçük gemiler veya savaşmak istemeyenler o haritalarda takılıyordu yine böyle bir sınırlamalı harita olayı olabilir o zaman yeni başlayanlarda biraz rahatlayabilir ama öyle birşeyde harita sayısını arttırmanız gerekmektedir şu durumda buna müsait harita sayısı sadece 3 tane gözüküyor (diğerleri hep adalı )ama diğer türlü oyuncu turist gibi istediği haritada dolaşmasını engellemek lazım adam tatil modunda elini kolunu sallayarak geldi uzun zamandır yok ama belki ilerde olursa bir alyans savaşanın içinde rakip alyansın içinde tatil modundan çıkıp savaş moduna geçip mayını patlattı bu çok sinir bozucu olabilir :)

5. GaBYa*[*]

GaBYa*[*] User

Program yapımcıları o kadar gereksiz sistem yanlısı kod eklerlerse oyunda kasarda donarda program yapımcıları tam bir Kapitalist o sebeple ne sunucusu açarsanız açın bu zihniyet değişmedikçe bu oyun düzelmez merkez birimi komple tasfiye edin programcılarıda kovun sade ve random bir program yapın

6. barbaros47

barbaros47 User

bence hepten dükkanı kapatıp gitsinler,2007-2009 arası bu oyundan aldığım zevki şu anki konsol oyunlarından dahi almadım alamadım,oyunun miadını doldurdular

kingSo bunu beğendi.
  7. Somberlain

Somberlain User

Kaç kişiler şu merkez ekipte hiç bilgim yok ama, bu insanlar sabahtan akşama kadar bu oyunla uğraşıyolar. Düşünülen fikir bu mu gerçekten ? İnanılmaz potansiyeli olan bir oyunu nasıl olur da batırabilirim diye düşünseler belki o zaman güzel bir şeyler gelir. Gerçekten diyecek söz yok bu insanlara. Kaç senedir kalite yerlerde sürünüyor, bir sürü oyuncu oyunu bırakıyor, pve gelsin. Gelsin tabi. Oyunu da single yapın, steamden satışa koyarsınız. Kapansın serverlar da oh mis. Seafight da rahatlasın biz de rahatlayalım yani amaç buysa.

barbaros47 bunu beğendi.
  8. aslında öyle bir pvp serveri değilde 5v5 tarzı bi bölüm getirilebilirmi diğer korsanlık oyunundaki gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.