Yeni Sezonda Sizce Neler Olmalı?

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve тнєηιgнтмαяє[ZHR] tarafından 21 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet arkadaşlar bu sezon kasım sonunda bitecek sizce yeni sezonda hangi görevler olmalı?Bence günlük taç görevlerini ekleyebilirler ya da uçurum görevleri olduğu gibi özel haritalar da görevlere eklenebilir.(Başak, oğlak, yay , yengeç vs.)

Son düzenlenen: 21 Kasım 2019
  2. ozican2525

ozican2525 User

Özel haritalar, levellere göre tılsım görevleri, Hidro doğan gibi saçma sistemlerin görevleri eklenebilir.Ama lütfen uçurumdaki gibi uçuk rakamlar olmasın günde 2 kere girilip 1125 kere uçurum yapılmasını istemek çok saçma.Hiç bir şekilde yetişmiyor bu şekildeki görevler.

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  3. wasdsaw

wasdsaw User

En yeni topları veriyorlarsa ıskarmoz, fener gibi genişletme malzemelerini de verebilirler.

4. Bence elit puan versin:) Ben rütbe istiyorum. Herkesin derdi başka vallaha :)

iyi oyunlar, iyi forumlar arkdaşlar, umarım bir sonraki sezon gönlünüzce olur.

5. ozican2525

ozican2525 User

Günde 2 girişle 3 ayda 1110 dalga yapmayı rapor edin lütfen.Bu görevlerin oluru yokki bir düzenleme getirilmeli.

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  6. sayın modum o işe gerçekten el atılması gerekiyor oyundaki çoğu yüksek rütbeli gemiler (korsan baronu ve üstü) yıllardır farkı o kadar açmış ki gerçekten yetişilmiyor rütbeye yeni bir düzenleme gelmesi şart bp rütbesini de fulledikten sonra oyunda tek amacınız rütbe kasmak oluyor o da şu durumda çok zor aslında rütbe de bp gibi olabilir en azından ulaşılabilir olur ama şu an rütbe kasmak çok zor yardımcı kaptan kullanarak belki ;)

7. Bence genişletme yeri ıskarmoz vb gibi ancak kesinlikle dünya yaran topu vermeli benim için önemli olan bunlar:))

8. RAHMAN

RAHMAN User

Yulong sikkesi versinler bence bol bol hem herkes top yerlerini açar