Yeni Sunucu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 28 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

Buradan bizlere Yeni PVE sunucusu hakkında düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  2. LeBlanc

LeBlanc User

yeni sunucu ne zaman açılacak ?

3. Güzel Olmuş Oyunun Adı Ve Amacı Ne Kadar Savaş Olsada Herkesin Bir Tercihi Var Saygı Duymak Gerek Hayırlı Olsun İnşallah

4. sayın big patron yeni sunucuda oyuncu pvp seçeneğini seçmeden pv e olarak istediği seviyeye kadar lvl atlayabilecekmi yoksa bazı lvl sınavlarında şavaş puanıda isteyecekmi bu konuyuda aydınlatırsanız sevinirim saygılar

5. bence pvp ve pve modları arasında geçiş süresi çok kısa. bir oyuncu üzerinde oynayamayız o zman bu server da. en az 2 saat olmalı benim görüşüm bu

6. fahiris

fahiris User

harika bir yenilik

7. normal sunucuları bu hale cevirseniz daha ıyı olmazmıydı

8. Gecsem mi gecmesem mi diye düşündürten server hele hele ortalama gemileri oynadığım serverde para yatırmıstım muallakta kaldım şimdi

9. sakın bunu normal serverlara getirmeyın surda 1 saat için savaşmaya giriyoruz onuda elimizden almayın adı uzerinde Seafight deniz savaşı hatırlatım

10. kesinlikle . isteyen global 7 ye geçsin

11. yeni oyun sistemlerinde level haritalarının yarısısından bir fazlası oyuncu koruma modu olmak zorunda gelişim açısından bu önemli görevler v.s yapılırken çok zor duruma düşüyorlar.Toplam level 35 = 17 Level +1 = 18 Level koruma modu pvp pve seçenek modları konmalı selamlar

12. Mu®αт

Mu®αт User

PVE modu 35 level oluncada devam edecek mi?

13. x1957x

x1957x User

Yeni sunucu açana kadar oyun oynayanların düşüncelerini oyuna yansıtsanız hem oyuncu sayınız hemde geliriniz artar.Nedense bu kadar basit bir şeyi yapmamak için kırk takla atıyorsunuz

Swarps bunu beğendi.
  14. barbaros47

barbaros47 User

eski seafight sürüm server istiyoruz!!!

15. Umarım tüm sunucular böyle olur çok iyi Alman ekibi daha iyi hala getirebiliyormuş demek ki oyunu

16. .Florya.

.Florya. User

Özel karaborsa yeni swde kapalımı paket aldım ama acılmadı

17. ben gemi için alışveriş yaptım ama diğer oyundaki gemi ile global 7 giriş yaptım daha sonra yeni gemi açtığımı sanıp alışveriş yaptım nasıl düzeltebilirim bu hatayı

18. kaddarr

kaddarr User

gitti paran geçmiş olsun

19. yeni servere başladım. server genel olarak güzel ama sadece paket satın alanlar pvp modunu kullanıyor şuanda :D elitle 70 k falan vuran insanlar olunca daha yeni başlayan oyuncular en fazla 15 k vurabiliyorlar o yüzden kimse pvp moduna geçmiyor

20. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Evet bunu size verilen bir item gibi düşünün sınırsız kullanma hakkınız var.

Saygılarımla.