Yeni Yetenek Ağacı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 23 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selâm Korsanlar

Buradan bizlere yeni yetenek ağacı hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

tuna219, suskun.56 ve firari.kaptan bunu beğendi.
  2. kaddarr

kaddarr User

beta açılsada test etsek

3. Yetenekler düzenlense bir kaç yeni yetenek getirilse yeterdi yollar adalar felan çok karışık görünüyor tani test etmek lazm

4. Bigpatron

Muhtemelen oyuna ekkenmeden önce betada sizlere sunulacaktır.

tuna219 bunu beğendi.
  5. mesut1438

mesut1438 User

umarım oyunculara yönelik bir geliştirme olur

6. Başkan123

Başkan123 User

Bigpatron bilindiği üzere miçolar kalktı bu yeni yeteneklerde miço görevini üstlenecek yetenek varmı ?

7. Bigpatron

Malesef henüz yapım süresinde olan bir yenilik hakkında bilgi vermem doğru olmaz. Oyuna eklendiğinde hep beraber göreceğiz ;)

tuna219 ve LeTs_qo[LaV] bunu beğendi.
  8. Eski yetenek ağacındaki önemli yetenekler(hız,yumruk,...vb) yine burada da var mı? Sıfırlama nişanı inci ile mi elde ediliyor elinizde bir bilgi var mıdır ?

9. yetenek agacını fullemek için kaç taç kaç kristal kaç inci gerekli bu konu hakkında bilgi varmı? beta seafıght ne zaman açılacak bilgi varmı?

10. BirlikPort

BirlikPort User

116.000 civarı kristal gidiyor 70 yetenek için

11. Forumda okudugum ve resimlerde gördüğüm kadarıyla 3 ana temelden gidecek saldırı,savunma ve ekonomi en merak ettiğim kısım ekonomi nasıl bir içerik verecekler biz oyunculara merak ediyorum

12. sagitta03

sagitta03 User

bakalim hep beraber gorecegiz fakat her nedense icimde eski oyuncular harici herkesi magdur edecekler hissi var :) saglik olsun alistik..

13. arkadaş onu biliyorum 11 yıllık oyuncuyum ben .Yeni gelecek yetenek ağacını sordum ben mesajımı dikkatli oku

14. Merhaba, Bigpatron
    İnci,kristal ve taç dışında kupa kalelerdeki gibi slotları açmak için itibar toplama olucakmı acaba bu yeni yetenek ağacında bir bilginiz varmı.

15. Karayip korsanlarına döndü oyun

HΔΓƁIΨΣLI*TR* ve KяaL! bunu beğendi.
  16. Sempatis

Sempatis User

konu ile ilgisi olmayabilir belki ama paylaşmak fikir almak istedim hesabımın bağlı olduğu gmail adresine giriş yapamıyorum şifremi unuttum diyip seçenekleri değerlemdirmeye çalıştığımda bu adres kullanılmamaktadır diye bir ileti geliyor kullanılmayan bu mail adresini kullandığım bir mail ile değiştirebiliyormuyum supporta bi çok defa yazdığım halde elle tutulur bir gelişme kaydedemedik

17. Bune?

18. baba34_foo

baba34_foo User

2 tane resim dışında yenilik hakkında hiçbir bilgi yok nasıl yorum yapmamızı bekliyorsunuz ki? Eklerken oluşabilecek hataları konuşalım isterseniz bu entryde

TiryakiHasan ve Coder bunu beğendi.
  19. aynen öyle, yettenek ağacı oyuna gelmeden bizden yorum bekliyorlar close the topic

20. Ne zaman gelecek yeni yetenek ağacı

Sessiz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.