Yeni Yetenek Ağacı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 23 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeteneker 75 olsa daha iyi olurdu bu ne simdi
    garip garip seyler cıkartıyorlar

Hiroşimaa ve Sessiz bunu beğendi.
  2. Porstmouth

Porstmouth User

herseyi oyunun ekranına ekliyorsunuz oyunun sayfasından baska yerlere gecince donmalar oluyor.
    acık bir paylasım yok,ben daha yuzen kaleyi tam anlayabilmiş degilim.

3. Sessiz

Sessiz User

Yetenek ağacı dediniz kaç haftadır bi gelişme yok . Ne zaman gelecek oyuna:mad::mad:. Bu kadar yavaş ilerlemek zorunda mı ?:confused::confused:

4. lütfen bi cevap yazın sayın admın arkdaş cok haklı biz oyunucular olarak bian önce cözüm getirmenizi istiyoruz

5. admın bi çözüm getirin bizde ona göre ayarlıyalım birşeyler en azından ne olacak ne bitecek

TiryakiHasan ve Hiroşimaa bunu beğendi.
  6. admın arkadaşlar haklı bi çözüm getirin bi tarih verin en azından

Sessiz ve Hiroşimaa bunu beğendi.
  7. bu yetenek ağacının bence halen gelıstırılmesı gerekiyor hersey full fakat zıpkın atışı cok yavaş menzıl bıraz kısalmış hatta betada bıle sıkıntı var.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. artılarını görmedim ben havai fişekle ful balyoz olmayan gemim şuan daha çok vuruyor kale yetenek full ama ful gbi değil :)

birde şu yetenek saçmalığı var sağ alt tarafta orda 20 sn kullanabileceğimiz yetenekler var 3 tane pırıltı hazine sandığı yeteneğini 20 sn için napacam yada npc hasar yeteneğini çok geliştirilmesi lazım lütfen şimdilik kalsın bu yetenek işi geliştirin ve şimdikinden daha çok vurabileceğimiz daha savunmasal takılabileceğimiz yada sandıklardan daha çok kar edebileceğimiz şekle çevirip getirin yenilikse eskisinden kötü olmamalı

9. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

Yeteneklerin maksadı oyuna yenilik katmak değil. Sadece uzun soluklu hale getirip bizleri oyuna daha çok bağlamak. Dünya daha fazlasını isteyenlerin yeri. ..

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  10. mr.gold**

mr.gold** User

Kisaca ozetlersek,yetenekler eskisi gibi calisiyor ama resimler baska..Sandiklardan %105 fazla almamiz lazim hala 1500 ve 2500 gulle veriyor..Eski rakamlar %25 ile ayni oduller..Ben sahsen gelistirilmesi ve tam ayarlanmadan oyuna eklenmemesi tarftariyim. Ayrica eski kristaller oyunculara geri verilmeli(kim ne kadar harcadiysa cunku soz konusu 70 yetenekte az miktar bir kristal degil ve yenisinde ise 70 degil 1050 yetenek var, 70 puani yapmak ise cocuk oyuncagi yeni agacta)

11. Şimdi hangi yeteneklerin olacağını yazan bir konu veya sayfa varda benim mi haberim yok ? Neyi yorumlayacağız onu anlamadım ?

12. bu yeni yetenek ağacı geldiği zaman 70 yetenek için harcadığımız 116.000 kristali geri iade etmezlerse oyunda isyan çıkar.

13. kaddarr

kaddarr User

edilceğini söylediler zaten uzatmanızın anlamı yok

14. kaddarr

kaddarr User

betaya girip test edenler yorumlucak

15. yumi

yumi User

Kristal olarak değilde kristal karşılığı inci iade edilmesi daha mantıklı olur düşüncesindeyim

16. Yeni Yetenek Ağacı için Gereksinimler;
    1.Slot
    77.500 Taç
    95.000 Kristal
    2.8 M. İnci

2.Slot
    77.500 Taç
    95.000 Kristal
    2.8 M. İnci

3.Slot
    77.500 Taç
    95.000 Kristal
    2.8 M. İnci

Toplam
    232.500 Taç
    285.000 Kristal
    8.4 M. İnci

Son düzenlenen: 9 Eylül 2018
  17. {KaDeRSiZ}

{KaDeRSiZ} User

Verecekleri Kristal 116 Bin İade verecek İsteyeceği 2 katı yok böyle birşey ...

18. Şuanda acil olarak 3 bölümüde açmaya gerek yok galiba 3.ekonomi bölümü çokda acil ihtiyacç değil galiba yanlış bakmadıysam.İnci problem değilde çoğu kişi kristal yüzünden hemen yapamacak.Eski sistem üzerinden örnek vermek gerekirse 70değilde 65 veya 60yetenek ilede oyunda birşeyler yapılıyordu.Bu yeni sistemdede böyle hepsini açmadan oynama şansımız olacakmı acaba ?

19. ρѕм

ρѕм User

232 k taç yeteğene geliyor.Bunun dışında zaten level için taç gerekiyor, top, direk yeri derken bu taçları toplamak ortalama 5-6 ay alıcak.Tamam taç geliyor ama bari şu günlük alınıcak taçlarada bi el atılsada azda olsa artsa.

20. Mesela ekonomi sınıfında zıpkın menzili var buna 1 tane bile vereceğimi sanmıyorum evet haklısın harcamamızı biraz indirebiliriz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.