Yeni Yetenek Ağacı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 23 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fakir Eşeğini Kaybetmiş Akşama Kadar Aramış Sonunda Bulmuş, Eşek Sahibi Oldum Diye Çok Sevinmiş...
    Bu Ondan Daha Beter :)
    Başka pozisyon da bulurlar, merkez de pozisyon bitmez.

2. oyun daha uzun soluklu olsun diye 225k taç ve şimdikinden daha fazla kristal ayrıca bide inci vereceğiz fazlasını istememiz bu verdiğimiz malzemelerden hakkını verseler dünya senn gibilerle dolardı :)

TiryakiHasan bunu beğendi.
  3. Seafight o kadar eli bol değil ama olan yeni başlayana oldu.

4. KяaL!

KяaL! User

bu yeni yetenek sistemi gelirse oyunu bırakacak insan dahada çoğalır . parasız hiçbirşey olmayan bu oyunda bunlarda gelirse oyun daha oynanmaz.

5. kendileride farkında kaybın %10'luk kesim daha bırakacak böyle güncellemelere devam sonunu kendiniz hazırlıyorsunuz hiç bir eleştiriye olumlu bakmadınız aynen devam bu yol üzere.

6. oyunu bırakmayın niye bırakıpta simdiye kadar emek ve para harcadıgınız gemilerin degerini düsüyorsunuz girin oyuna takılın npc kesin ama harcama yapmayın

MEZZOMORTO*TR ve **kartalgöz** bunu beğendi.
  7. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

ben oyunda en fazla Yarım saat takılıyorum. Sen nasıl okudun yazdığımı Boş muhabbet yapma

8. KerBeY

KerBeY User

yeteneklerde top arttırma daha hızlı vurma daha çok genişletme dp kaçınma hasar önleme sunuluyor olması iyi fakat çok fazla kaynak istiyor olması zorlayıcı olucak

9. İşe yarar etkinlik varsa giriyorum yoksa aylık giriş ödülü alıp çıkıyorum bende isterdim 2007-2010 arası seafight fan oyunculuğuna devam etmek

Son düzenlenen: 11 Eylül 2018
    MEZZOMORTO*TR bunu beğendi.
  10. oyunda yarım saat oynuyosan girip burada sen boş muhabbet yapma yarım saat oyna çık sonra

11. Arkadaşlar yeni yetenek ağacının gelmesi zıpkın gemileri için tamamiyle bir dez avantaj olucak bilginiz olsun. Çünkü eski yetenekler ile sadece yetenekten aldığınız zıpkın süresi, yeni yetenek + kaleledeki zıpkın süresi ile eş değer hızda vuruyor. Yani eski max zıpkın süresinde muazzam bir düşüş yapmışlar. Hattaha en basit şekilde açıklamak gerekirse yeni sistemde max zıpkın hızınız(kale + yeni yetenek) eski sistemde sadece yetenekteki zıpkın hızınıza eş değer.

Buna bence acil düzenleme getirilmeli eski zıpkın hızından kısmamaları lazım ki hele 30-40k canlı canavarlar varken oyunda.

Şahsen ben oyuna 1 kuruş yatırmadan etkinliklerde enkaz kazarak vudu topu kasan bir oyuncuyum şayet zıpkın hızı bu denli düşürülürse oyuna geri dönmemek üzere bırakanlardan olacağım ben de. :)

12. blackgo31

blackgo31 User

enkazlardan ortalama kaç adet vudu topu çıkıyor

13. eski yeteneklerle yeni sistem arasında vip+pazar indirimiyle bile kristal olarak 36milyon incilik fark var + inci farkı + taç farkı var ve bu tamamen saçmalık. ayrıca yeni yeteneklerle miçoları kaldırıp yeteneklere bağımlı kalacağımız için bu tam bir yeme düzeni gibi görünüyor hiç sevmedim çok kötü olmuş

+ yetenekleri tek tek artırmak ta başka bir işkence hesapladınızmı kaç saat vermemiz erekiyor sırf yetenek olşturup dağıtabilmek için ?

14. dediklerine katılıyorum sonuna kadar yetenek basma kolay gs otokliker indir otomatik bassın maus :) yoksa 1 saat onunla uğraşacan

15. Herkes isterdi. Özel günleri bekleyip son atışla tasarım almaya çalışamayı. pırıltıdan darbe puanı çıkarmaya çalışmayı. Pazar yerinden teklifle güverte almaya çalışmayı. Ama artık eskisi gibi değil maalesef. Bu nedenle insanın bırakası da gelmiyor ancak oyından bir zevk de alınamıyor durumda.

TiryakiHasan ve **kartalgöz** bunu beğendi.
  16. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

Delikanlı sen doktora görün istersen. Belki sipariş verir sana gidip kantinden alırsın. ..

17. .Florya.

.Florya. User

Yeni yetenekler menzil kısa ve zıpkınlar hızlı degil buna bir düzenleme gerekli

18. Ölüm_37

Ölüm_37 User

Arkadaşlar kısacası Seafight(Bigpoint) denen şirket diyor ki; ''Ben yeni oyuncu felan istemiyorum, elimdeki oyunculardan kazanabildiğimi kazanırım, gittiği yere kadar gider.'' düşüncesinde. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Sıfırdan baslayan birinin gemiyi tamamlaması için en az 4,000 tl para harcaması gerekiyor.Bunu da kimse yapmaz. Hele ki şu şartlarda. Seafight bu kafayla TR de oyuncu elinde tutamaz. Ben bu düşüncedeyim.Oyun gittikçe kötü bir hal almaya başladı. Sonu hayrolsun.

19. önce oyunu bedava de oynat sonra emeklerine kiyamadigin icin oyuna devam et. sonra bağımlı hale gel. seafight senden nasıl para alacağını gösterir. ne bekliyorsunuz ki? para kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. bedava iyun altınla alınır. kim oyukla gemisini kasiyoor? neyse can sikmaya değmez. bot olayını çözmeyen seafight tan yenilik istemiyoruz. adaletli bir oyun sunusnlar sonra para kazanırlar. bot olayı bitmeden ben para harcamayacagim. neden mi? bırakacağım oyuna para vermem artık.

20. dostum bu oyuna sıfırdan başladığında full gemi için 4 binlira gitmiyor 11.500 lira harcaman gerekiyor dikkatini cekerim 11.500

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.